Kantor, kantory wymiany walut Lubsko

Renesansowy ratusz oraz gotycki kościół Nawiedzenia NMP to dwie budowle, które wznoszą się w samym centrum Lubska. Ich monumentalność zachęta przyjezdnych turystów do zwiedzania miasta, w którym znajduje się wiele interesujących obiektów. Wśród nich należy wymienić wieżę Bramy Żarskiej, zamek, w którym mieści się dom pomocy społecznej, a także wiele domów, zajazdów i kamienic.

Samo miasto usytuowane jest nad rzeką Lubszą, w województwie Lubuskim. Krzyżują się tutaj drogi łączące centralną Polskę z granicą niemiecką. Dobrą komunikację miasta wspierają linie autobusowe oraz linie kolejowe. Położenie Lubska przyczyniło się prawdopodobnie do powstania współpracy międzymiastowej z miejscowościami zagranicznymi takich państw jak Niemcy, Danii czy Ukraina.

Miało to również wpływ na rozwój takich usług jak wymiana walutowa, która jest konieczna, gdy w mieście pojawiają się obcokrajowcy, a także, gdy mieszkańcy planują zagraniczne podróże. W naszej bazie przedstawiamy wszystkie kantory Lubsko znajdujące się w obrębie miasta. Znajdziecie tutaj również godziny otwarcia oraz telefon kontaktowy, do każdej placówki.

Kantor, ulica, miasto
Buś Katarzyna. Kantor wymiany walut i punkt opłat, pl. Wolności 10, Lubsko
Kaczan Jan. Kantor wymiany walut, Powstańców Wielkopolskich 7, Lubsko
Sładcy Alfred, Jolanta. Kantor wymiany walut s.c., 20-Lecia 9, Lubsko

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubuskiego: Kantory Zielona Góra, Kantory Gorzów Wielkopolski, Kantory Nowa Sól, Kantory Żary, Kantory Żagań, Kantory Świebodzin, Kantory Międzyrzecz

 

Polecamy