Kantor, kantory wymiany walut Strzelce Krajeńskie

Strzelce Krajeńskie to miasto leżące w zachodniej Polsce w województwie lubuskim. Miasto leży nad jeziorami: Klasztornym Górnym, Dolnym Jeziorem oraz Młyńskim, co daje dla mieszkańców świetne miejsca relaksu i odpoczynku. Dodatkowo fakt, iż leży około 26 km od Gorzowa Wielkopolskiego sprawia, że ściąga do siebie mieszkańców tego miasta. Gdy już plażowicze zjadą nad jezioro, to w przerwie między opalaniem mogą odwiedzić kilka ciekawych miejsc. Przede wszystkim stare miasto, z charakterystycznym układem urbanistycznym, kościół parafialny z XIII wieku czy stary spichlerz z XVIII wieku. Najciekawszą atrakcją są jednak mury obronne pochodzące z XIII wieku. W ich skład wchodzi 36 baszt, Brama Młyńska i Baszta więzienna. Są to jedne z najlepiej zachowanych fortyfikacji w naszym kraju. Ciekawostką jest też neorenesansowy ratusz zbudowany pod koniec XIX wieku. Fasadę budynku przyozdabia balkon z tralkową balustradą, a na szczycie budynku znajdziemy herb miasta. Obecnie mieści się tam Sąd Rejonowy.

W mieście możemy znaleźć także kantory Strzelce Krajeńskie. Mała miejscowość sprawia, że kantory w Strzelcach Krajeńskich oferują korzystne kursy wymiany, co z kolei może przyczyniać się do popytu na tego typu usługi.

Kantor, ulica, miasto
Olechnowicz Marian. Kantor wymiany walut, Chrobrego 9a, Strzelce Krajeńskie

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubuskiego: Kantory Zielona Góra, Kantory Gorzów Wielkopolski, Kantory Nowa Sól, Kantory Żary, Kantory Żagań, Kantory Świebodzin, Kantory Międzyrzecz

 

Polecamy