Kantor, kantory wymiany walut Szprotawa

Niegdyś Szprotawa była położona w województwie zielonogórskim. Obecnie te tereny należą do województwa lubuskiego. Pod względem przyrodniczym Szprotawa, i okoliczne mniejsze miejscowości wchodzące w skład gminy, jest bardzo malowniczym miejscem. Znajduje się tutaj rezerwat przyrody Buczyna Szprotawska, w którym można zaobserwować ciekawe gatunki fauny i flory.

Niewątpliwie jednym z cenniejszych zabytków na terenie miasta Szprotawa jest powstały w XIV w. ratusz, w którym znajduje się sala obrad, a także sala główna z pięknie zdobionym sufitem czy też sala rycerska ze starym sklepieniem kolebkowym. W południowej części miasta znajduje się Brama Żagańska, która była częścią obwarowań miejskich. Obecnie otwór wjazdowy jest zamurowany, a budynek jest siedzibą Muzeum Ziemi Szprotawskiej. A wszystkim tym, którzy lubią uroki ruin zamków i kościołów przypadnie do gustu widok budynku kościoła pw. Bożego Miłosierdzia, który niegdyś pełnił obie funkcje, a teraz jest kompletnie zrujnowany.

Jeżeli w Szprotawie szukacie usług, typu ubezpieczenia lub kantory Szprotawa, gdzie bez trudu wymienicie pieniądze, to z pewnością napotkacie się na tego typu placówki w centrum miasta. Kierując się oznaczeniami na mapie będącej uzupełnieniem naszej bazy kantorów w Szprotawie, z pewnością dotrzecie do nich znacznie łatwiej.

Kantor, ulica, miasto
Kobi. Kantor wymiany walut. Kolator J., Odrodzenia 8, Szprotawa

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubuskiego: Kantory Zielona Góra, Kantory Gorzów Wielkopolski, Kantory Nowa Sól, Kantory Żary, Kantory Żagań, Kantory Świebodzin, Kantory Międzyrzecz

 

Polecamy