Kantor, kantory wymiany walut Zielona Góra

Zielona Góra to największe miasto województwa lubuskiego. Położona na wzgórzach malownicza miejscowość nazywana jest miastem zabytków, jako że wiele cennych architektonicznie budowli przetrwało nie tylko próbę czasu, ale też niektóre z historycznych wydarzeń, takich jak np. II wojnę światową.

Leżąca w zachodniej Polsce Zielona Góra historycznie oraz kulturowo jest częścią Dolnego Śląska. Przyjeżdżający do Zielonej Góry z całej Polski turyści szczególnie upodobali sobie Stare Miasto, które cenią za szczególne walory estetyczne. Ich uwagę przyciągają także stojące wzdłuż alei Niepodległości przedwojenne wille.

Podczas wycieczki do Zielonej Góry warto wygospodarować odrobinę wolnego czasu na zwiedzanie Starego Rynku i najstarszego zabytku – katedry Św. Jadwigi. Atrakcji turystycznych w mieście z całą pewnością nie brakuje, a i wszędzie jest stosunkowo blisko. Swobodny dostęp do urzędów, sklepów czy kantorów w Zielonej Górze zdecydowanie ułatwia życie tamtejszym mieszkańcom.

Mieszkasz w mieście i chcesz wymienić pieniądze? Najlepszym miejscem będą sprawdzone kantory. Zielona Góra jest miejscem, gdzie prosperuje wiele tego typu punktów. Wybór najlepszej nie należy do najłatwiejszych, ale dzięki stworzonej przez nas bazie kantorów przebiega on szybko i sprawnie. Wśród znajdujących się w niej informacji znajdziesz dokładne adresy wszystkich jednostek wymiany walut oraz godziny ich otwarcia. Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
AW Advise. Kantor wymiany walut, Kazimierza Wielkiego 5, Zielona Góra
Benek. Kantor wymiany walut. Gliniak Z., pl. Powstańców Wielkopolskich 5, Zielona Góra
Cent s.c. Kantor wymiany walut, Żeromskiego 21, Zielona Góra
Ches sp.j. Kantor wymiany walut, pl. Powstańców Wielkopolskich 3, Zielona Góra
Cinkciarz.pl Sp. z o.o., ul. Sienkiewicza 9, Zielona Góra
Cinkciarz.pl Sp. z o.o., Sienkiewicza 9, Zielona Góra
Dukat. Kantor wymiany walut. Skup, sprzedaż złota, Kupiecka 44, Zielona Góra
Ekantor., pl. Bohaterów 4, Zielona Góra
Kantor wymiany walut, Chopina 24, Zielona Góra
Lis Łukasz. Kantor wymiany walut, Chopina 22, Zielona Góra
Pagat. Kantor wymiany walut, al. Niepodległości 12, Zielona Góra
Przemysław Dubowski „TWÓJ KANTOR”, Pod Topolami 4, Zielona Góra
PW „KOSTA” Ireneusz Kostera, Bohaterów Westerplatte 23, Zielona Góra
X-Mania. Kantor wymiany walut, Dąbrówki 5, Zielona Góra
X-Mania. Kantor wymiany walut, Stefana Batorego 128, Zielona Góra

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubuskiego: Kantory Zielona Góra, Kantory Gorzów Wielkopolski, Kantory Nowa Sól, Kantory Żary, Kantory Żagań, Kantory Świebodzin, Kantory Międzyrzecz

 

Polecamy