Kantor, kantory wymiany walut Bochnia

W dolinie potoku Babica, nad rzeką Rabą leży „miasto soli” – Bochnia. Jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miast, które skupia swoją turystykę na kopalni soli. Niezaprzeczalnie, znajduje się tutaj najstarsza kopalnia, która dziś zachwyca odwiedzających rzeźbami solnymi, kaplicami wykutymi w solnych skałach i wyrobiskami. Aktualnie tutejsze podziemia kopalniane zostały wyposażone w Podziemną Ekspozycję Multimedialną, która zaprasza turystów do udania się w niezwykłą podróż po historii tego miejsca. Warto również przejść się Bocheńskim szlakiem solnym „na świecie” im. Świętej Kingi, który poprowadzi nas po istniejących oraz już nieistniejących obiektach związanych z historią wydobycia soli w mieście. Na jego trasie spotkamy wiele szybów górniczych, Zamek Żupny, Planty Salinarne, obeliski i pomniki.

Wiele wycieczek szkolnych oraz turystów indywidualnych pojawia się w Pasiece „U Kiejdów”, gdzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat produkcji miodu, skosztować jego różnych gatunków oraz obejrzeć ekspozycję figur i świec woskowych.

Za wszystkie atrakcje zagraniczni przyjezdni zapłacą pieniędzmi wymienionymi w kantorach Bochnia. Ze względu na duże zainteresowanie punktami walutowymi w mieście, kantory w Bochni oferują swoim klientom przystępne ceny kupna i sprzedaży waluty. Ze swojej strony przygotowaliśmy bazę wszystkich kantorów, które zlokalizowane są w mieście.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Chełmecka Aneta. Kantor wymiany walut Rynek 17 Bochnia
Daniec Józef. Kantor wymiany walut Solna 3 Bochnia
Euro Life Sp. z o.o. Kościuszki 1 Bochnia
Kantor wymiany walut Kraszewskiego 16 Bochnia
Mikłos B. Kantor wymiany walut Floris 1 Bochnia
Pałkowska B. Kantor wymiany walut Bracka 10 Bochnia

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy