Kantor, kantory wymiany walut Dąbrowa Tarnowska

Dabrowa Tarnowska znajduje się w województwie małopolskim. Charakteryzuje się kilkuwiekową tradycją. Początek osady, która zapoczątkowała powstanie miasta, datuje się na koniec XIV w. Wiek później znajdowało się tutaj już sześćdziesiąt gospodarstw kmiecych, gospodarstwo rybne oraz duży młyn. Prawdopodobnie pod koniec XVII w. Dąbrowa Tarnowska otrzymała prawa miejskie, a także przywilej organizowania jarmarków.

Aktualnie w Dąbrowie Tarnowskiej można zobaczyć takie zabytki architektury jak: park pałacowy z XVII w. wraz z okazałą brama wjazdową, dwór w miejscu nieistniejącego już zamku, synagogę, a także kościół pw. Wszystkich Świętych, który znajduje się na Szlaku architektury drewnianej w Województwie Małopolskim.

Każdy, kto zawita do Dąbrowy Tarnowskiej będzie mógł skorzystać również z bogatej oferty usługowej, w skład której wchodzą między innymi kantory Dąbrowa Tarnowska. Zebraliśmy wszystkie kantory w Dąbrowie Tarnowskiej w jedną bazę danych wraz z niezbędnymi informacjami teleadresowymi. Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut sp.j., Kościelna 3, Dąbrowa Tarnowska
Kuchta Andrzej. Kantor wymiany walut, Jagiellońska 10, Dąbrowa Tarnowska

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy