Kantor, kantory wymiany walut Krzeszowice

Krzeszowice położone w województwie małopolskim wchodzą w skład Pierścienia Jurajskiego. Jest to trasa samochodowa, która prowadzi z Krakowa przez ciekawe tereny Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Tereny Krzeszowic obfitują w skały i minerały takie jak: wapień dębnicki, agaty, diabazy, dolomity oraz porfiry. Znajduje się tutaj wiele szlaków turystycznych, zarówno pieszych jak i rowerowych, a także ścieżki dydaktyczne. Nie brakuje również rezerwatów przyrody, jednakże warto wspomnieć o bardzo licznych zabytkach, które znajdują się w obszarze miasta. Można je wymieniać bez przerwy, są to ruiny Zamku Tenczyn, Pałac Potockich, Łazienki Zofia, Buzdyganówka czy uzdrowiskowy Dom Gościnny w Krzeszowicach. Spośród atrakcji przyrodniczych, warto przejść się nad źródło proroka Eliasza, opodal którego znajdują się Mazurowe Doły i Wąwóz Kulenda, nad Czarny Staw czy do Lasu Zwierzynieckiego.

W mieście natomiast czekają liczne lokale, w których można odetchnąć od nadmiaru wrażeń. Cudzoziemcy odwiedzający to miasto mogą ze spokojem wymienić walutę już docelowo na miejscu. Znajduje się tutaj kilka kantorów Krzeszowice, w których praktycznie o każdej porze dnia można dokonać zakupu wybranej waluty.

Kantor, ulica, miasto
Wirus Wacław. Kantor wymiany walut, Daszyńskiego 1, Krzeszowice

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy