Kantor, kantory wymiany walut Limanowa

Do miejscowości Limanowa zaprasza nas kilka tutejszych zabytków i atrakcji turystycznych. Niewątpliwie należy wspomnieć o długim grzbiecie Pasma Łososińskiego, a także o Miejskiej Górze, z której roztacza się niezwykły krajobraz tutejszych okolic. Panorama zapiera dech w piersiach, głównie ze względu na górski charakter ukształtowania terenu. Na Miejskiej Górze znajduje się największy stalowy krzyż, większy od krzyża usytuowanego na Giewoncie. Spośród tutejszych zabytków w Limanowej znajdziemy wiele obiektów sakralnych, do których możemy zaliczyć kapliczki, kościoły oraz cmentarze.

Rozwój społeczny miasta, który ukierunkowany jest na szkolnictwo, a także sport i kulturę, sprawia, że na terenie miasta Limanowa rozwija się wiele usług, takich jak kantory Limanowa, bankowość oraz usługi hotelarskie i gastronomiczne. Nie mogło zabraknąć również obiektów sportowych m.in. krytego basenu, klubów fitness czy stadionu. Na naszej stronie prezentujemy aktualny spis kantorów w Limanowej wraz ze wszystkimi niezbędnymi danymi teleadresowymi.

Kantor, ulica, miasto
Artur Szubryt Kantor Wymiany Walut, Krakowska 8, Limanowa
Błaz Małgorzata. Kantor wymiany walut, Rynek 2, Limanowa
Stach Marek. Kantor wymiany walut, Rynek 3, Limanowa

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy