Kantor, kantory wymiany walut Limanowa

Do miejscowości Limanowa zaprasza nas kilka tutejszych zabytków i atrakcji turystycznych. Niewątpliwie należy wspomnieć o długim grzbiecie Pasma Łososińskiego, a także o Miejskiej Górze, z której roztacza się niezwykły krajobraz tutejszych okolic. Panorama zapiera dech w piersiach, głównie ze względu na górski charakter ukształtowania terenu. Na Miejskiej Górze znajduje się największy stalowy krzyż, większy od krzyża usytuowanego na Giewoncie. Spośród tutejszych zabytków w Limanowej znajdziemy wiele obiektów sakralnych, do których możemy zaliczyć kapliczki, kościoły oraz cmentarze.

Rozwój społeczny miasta, który ukierunkowany jest na szkolnictwo, a także sport i kulturę, sprawia, że na terenie miasta Limanowa rozwija się wiele usług, takich jak kantory Limanowa, bankowość oraz usługi hotelarskie i gastronomiczne. Nie mogło zabraknąć również obiektów sportowych m.in. krytego basenu, klubów fitness czy stadionu. Na naszej stronie prezentujemy aktualny spis kantorów w Limanowej wraz ze wszystkimi niezbędnymi danymi teleadresowymi.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Artur Szubryt Kantor Wymiany Walut Krakowska 8 Limanowa
Błaz Małgorzata. Kantor wymiany walut Rynek 2 Limanowa
Stach Marek. Kantor wymiany walut Rynek 3 Limanowa

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy