Kantor, kantory wymiany walut Skawina

Skawina to miasto położone w województwie małopolskim, kilkanaście kilometrów na południowy zachód od centrum Krakowa. Miejscowość liczy ok. 24 tysiące mieszkańców i jest jednym z ośrodków miejskich aglomeracji krakowskiej. Od północnej strony graniczy z wapiennymi wzgórzami tynieckimi, a od południowej z Pogórzem Walickim. W XVI wieku miasto było opactwem benedyktynów tynieckich.

Jedną z największych atrakcji turystycznych Skawiny jest Pałacyk Sokół. Okoliczni mieszkańcy cenią sobie spokój i ciszę, której można zaznać w Parku Miejskim im. J. Piłsudskiego. Bliski kontakt z naturą pozwala wyciszyć się i odpocząć.

Miasto ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę oraz zaplecze rekreacyjne i sportowe. Swoje siedziby posiadają tu urzędy i instytucje państwowe, działają tu także liczne kantory. Skawina – nazwa pochodzi od nazwy przepływającej przezeń rzeki.

Chciałbyś wymienić walutę w Skawinie? Sprawdź przygotowaną przez nas bazę kantorów, w kilka chwil zlokalizujesz najbliżej Ciebie położony punkt wymiany walut. Na poniższej liście znajdziesz dokładne adresy wszystkich kantorów ze Skawiny, wraz z godzinami otwarcia i numerami telefonów. Zachęcamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Mirus Małgorzata. Kantor wymiany walut, Rynek 8, Skawina
Teresa Sałek Agencja Finansowa – Pośrednictwo, Ogrody 101 lok. 13, Skawina

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy