Kantor, kantory wymiany walut Sucha Beskidzka

U ujścia rzeki Stryszawki do Skawy, na skraju Beskidu Małego i Beskidu Makowskiego leży Sucha Beskidzka. To małopolskie miasto powstało w związku z akcją kolonizacyjną książąt oświęcimskich. Ze względu na bliskość gór, a także wielu walorów urbanistycznych i przyrodniczych w Suchej Beskidzkiej rozwija się turystyka. Jest tutaj wiele miejsc, które są warte zwiedzenia. Znajduje się tu między innymi manierystyczny zamek suski, który nazywany jest „Małym Wawelem”. Atrakcyjności zamkowi dodaje fakt, iż w jego pobliżu znajduje się park krajobrazowy oraz neogotycka oranżeria. Poza tym murowany budynek browaru dworskiego, drewniana karczma „Rzym” czy budynek stacyjny.

Osoby, które wolą aktywnie spędzać czas, również w Suchej Beskidzkiej znajdą coś dla siebie. W mieście znajdują się początki kilku szlaków turystycznych prowadzących w Beskid Mały, Beskid Żywiecki i Beskid Makowski. Ponadto znajduje się tutaj sześć tras rowerowych.

Zgłodniałych turystów po górskich i rowerowych wyprawach, miasto zachęca do odpoczynku w tutejszych restauracjach i barach. Można tutaj zasmakować regionalnych potraw i nabrać sił na dalsze wędrówki. Cudzoziemcy odwiedzający to miasto bez problemu wymienią walutę w tutejszych kantorach Sucha Beskidzka. W celu ułatwienia znalezienia konkretnego kantoru w Suchej Beskidzkiej zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą.

Kantor, ulica, miasto
Roguska Małgorzata. Kantor wymiany walut, Mickiewicza 29, Sucha Beskidzka
Wicherek Mateusz. Kantor wymiany walut, Mickiewicza 32, Sucha Beskidzka

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy