Kantor, kantory wymiany walut Wadowice

Wadowice nieodłącznie kojarzą się wszystkim Polakom z Janem Pawłem II i wadowickimi kremówkami. Historia miasta jest jednak znacznie bardziej obfita i warto na chwilę pochylić się nad nią spacerując po tutejszych uliczkach.

Miasto stoi otworem nie tylko dla pielgrzymów, którzy chcą odwiedzić miasto papieża i tutejsze kościoły czy przejść się Szlakiem Karola Wojtyły, ale również dla osób aktywnych, a także dla rodzin z dziećmi. Osoby aktywne sportowo spędzą czas pływając na krytej i otwartej sypialni, boiskach sportowych, kortach tenisowych, pływając kajakiem, wypożyczając rowery na letnie przejażdżki lub galopując na koniu. Nie zabrakło takich atrakcji jak kręgielnie, kluby bilardowe, place zabaw czy siłownie. Dzieci wyszaleją się w Fadolandii w Wadowicach lub lepiąc naczynia w garncarskiej pracowni CeraMikowa.

Wśród tylu atrakcji nie zabrakło lokali gastronomicznych z przeznaczeniem dla indywidualnych turystów, a także całych rodzin. Osoby, które przyjeżdżają tutaj z zagranicy powinny w pierwszej kolejności zlokalizować tutejsze kantory w Wadowicach, w których każdy obcokrajowiec otrzyma fachową pomoc podczas wymiany waluty. Spis kantorów Wadowice jak zwykle dostępny jest na naszej stronie. Polecamy!

Kantor, ulica, miasto
Biuro Ubezpieczeniowo-finansowe Lidek Lidia Guzdek, Wadowity 9 lok. 4, Wadowice
Borcash. Kantor, Zatorska 30, Wadowice
Kantor, pl. Jana Pawła II 7, Wadowice
Wicherek Mateusz. Kantor wymiany walut, pl. Kościuszki 2, Wadowice

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy