Kantor, kantory wymiany walut Wieliczka

Niezaprzeczalnie największą wizytówką Wieliczki jest kopalnia soli „Wieliczka” wraz z kaplicą św. Kingi, która została wpisana na listę światowego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. Ze święta Kingą związanych jest również kilka innych miejsc na terenie miasta. Znajdziemy to park poświęcony świętej, a także szyb i wiele imprez skupiających się wokół tej patronki górników i kopalni soli. W Wieliczce odbywają się Dni Świętej Kingi, które poza korowodem mieszkańców zachęcają przyjezdnych rozmaitymi konkursami i koncertami w wykonaniu wielkich gwiazd polskiej muzyki.

Przez miasto przebiega wiele szlaków turystycznych, zarówno pieszych jak i rowerowych, które zachęcają turystów do zwiedzania okolicy. Nie brak tutaj lokali gastronomicznych serwujących różnorodne dania z całego świata. Poza restauracjami i hotelami, znajdziemy w Wieliczce punkty usługowe takie jak na przykład kantory Wieliczka, w których zarówno przyjezdni, jak i mieszkańcy, będą mogli wymienić walutę. Precyzyjny spis tych placówek został zamieszczony na naszej stronie internetowej, tak, aby każdy mógł je odnaleźć bez zbędnego wysiłku.

Kantor, ulica, miasto
Grzywacz Ewa. Kantor wymiany walut, Powstania Warszawskiego 12, Wieliczka
Haper. FHU. Wojtanowicz S., Nowy Świat 23 lok. 7, Wieliczka

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy