Kantor, kantory wymiany walut Zakopane

Zakopane to idealne miasto na wyjazdy letnie i zimowe. O każdej porze roku turyści znajdą tutaj mnóstwo atrakcji.

Nieodłącznym elementem zwiedzania Zakopanego jest przejście się po Krupówkach, najbardziej rozpoznawalnym deptaku w mieście. Spośród zabytków należy zobaczyć cmentarz na Pęksowym Brzyzku, zabytkową Willę Koliba czy kaplicą na Jaszczurówce. Jednak największe atrakcje dla turystów przygotowała sama natura. Koniecznie trzeba wjechać na Gubałówkę, z której roztacza się przepiękny widok na całe Zakopane. Warto zobaczyć skocznie narciarskie, na których podgotowują się do sezonu nasi skoczkowie. Nieodzowne są również górskie wycieczki, a wśród nich wyprawa nad Morskie Oko, jedna z najbardziej popularnych tras wśród turystów, a także przejście Doliną Kościeliska, gdzie znajdziemy takie osobliwości przyrody jak na przykład Lodowe Źródło.

Zakopane to miasto, które odwiedzane jest bardzo chętnie nie tylko przez Polaków. Każdego roku na Wielkiej Krokwi odbywa się Puchar Świata w skokach narciarskich, na który zjeżdżają fani z całego świata. W związku z tym, w mieście nie może zabraknąć kantorów Zakopane, ponieważ transakcje wymiany walutowej odbywają się tutaj bardzo często. Listę wszystkich kantorów w Zakopanem znajdziecie w naszej dedykowanej bazie. Pozwoli ona w łatwy i przystępny sposób zlokalizować poszczególne punkty walutowe.

Kantor, ulica, miasto
FHU Kantor U Beci Beata Ustupska, Kościuszki 23, Zakopane
Gładyszek Konrad Kantor Wymiany Walut, Krupówki 83, Zakopane
Helena Dziurdzik Kantor Wymiany Walut, Nowotarska 10d, Zakopane
Kantor, Krupówki 33, Zakopane
Kantor wymiany walut, Kościuszki 10, Zakopane
Lassak Zofia. Kantor, Krupówki 41, Zakopane
Pośrednictwo Finansowe Karolina Marek, Gimnazjalna 2, Zakopane
Topór Janina. Kantor wymiany walut, Krupówki 5a, Zakopane
Traf. Kantor wumiany walut. Stręk J., Gimnazjalna 1, Zakopane

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa małopolskiego: Kantory Kraków, Kantory Tarnów, Kantory Nowy Sącz, Kantory Oświęcim, Kantory Chrzanów, Kantory Olkusz, Kantory Nowy Targ

 

Polecamy