Kantor, kantory wymiany walut Ciechanów

Przez Północne Mazowsze wędrujemy do miasta Ciechanów, które charakteryzuje się nietuzinkowym zamkiem i bardzo bogatą historią. Do miasta łatwo dotrzeć kierując się trasą nr 7 nad morze, a także koleją, linią Warszawa – Gdańsk.

Wspomniany nietuzinkowy zamek to oczywiście Zamek Książąt Mazowieckich, dumnie wznoszący się nad okolicą. To tutaj ma miejsce wiele imprez ciechanowskich. Miedzy innymi na scenie zamkowej rozbrzmiewa Festiwal muzyki chóralnej „Ciechanovia Cantas”, który jest wydarzeniem na skale międzynarodową. Zamek można zwiedzać z przewodnikiem lub samodzielnie praktycznie przez cały rok. Poza nim warto obejrzeć Kościół Farny, Ratusz oraz dzielnicę „Bloki”, która została zbudowana dla niemieckich żołnierzy wraz z rodzinami podczas II wojny światowej. Uwagę przyciąga także Wieża Ciśnień w Ciechanowie ze względu na swój kształt, a mianowicie torusa umieszczonego na hiperbolidzie jednopowłokowej.

Cyklicznie odbywają się tutaj liczne imprezy związane ze średniowieczem i nie tylko. Są to Zajazd Szlachecki, Spotkania ze Średniowieczem, a także Dionizje – Ogólnopolski Festiwal Teatralny czy Spring Blues Night Festiwal.

W Ciechocinie, z pomocą naszej bazy, odnajdziemy kantory Ciechanów, w których bez problemu przyjezdni goście wymienią pieniądze, aby rozkoszować się tutejszymi atrakcjami. Kantory w Ciechanowie znajdujące się w naszym zestawieniu są dokładnie opisane pod względem adresu, godzin otwarcia, a także  lokalizacji.

Kantor, ulica, miasto
Pikus Agnieszka. Kantor wymiany walut, ks. Ściegiennego 2, Ciechanów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy