Kantor, kantory wymiany walut Grodzisk Mazowiecki

Położenie Grodziska Mazowieckiego sprawia, że jest to jedna z najlepiej skomunikowanych miejscowości na terenie naszego kraju. Krzyżują się tutaj różne szlaki komunikacyjne, a także wpływy ekonomiczne. Blisko stąd do stolicy, ale również innych większych miejscowości takich jak Kraków, Gdańsk, Poznań, Katowice czy Łódź. Natomiast przebiegająca przez teren gminy autostrada A2 łącząca Moskwę i Berlin sprawia, że równie chętnie zaglądają tutaj cudzoziemcy.

Spośród zabytków, które warto zobaczyć spacerując po Grodzisku Mazowieckim, to obiekty sakralne m.in. Kościół Parafialny pw. Św. Anny znajdujący się na placu Króla Zygmunta Starego oraz Kaplica pw. Św. Krzyża. Oprócz tego budynek byłego Zakładu Wodoleczniczego dr Bojasińskiego oraz kilka budynków willi, a wśród nich Willa „Foksal” w kształcie lokomotywki.

Poza zabytkami murowanymi, koniecznie należy zwrócić uwagę na walory przyrody, które malowane są przez tutejsze parki, stawy i rzeczki.

Dla turystów zostało przygotowane również bogate zaplecze noclegowe, gastronomiczne i usługowe. W mieście pracują kantory Grodzisk Mazowiecki, w których zagraniczni przyjezdni bez problemu wymienią własną walutę. Szukając poszczególnych kantorów w Grodzisku Mazowieckim warto skorzystać z przygotowanej bazy punktów walutowych, w których zamieściliśmy wszelkie niezbędne dane teleadresowe.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, 11 Listopada 17, Grodzisk Mazowiecki
Skup I Sprzedaż Walut Obcych Zabłocki Andrzej, Bartniaka 8a, Grodzisk Mazowiecki

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy