Kantor, kantory wymiany walut Józefów

Dlaczego warto zobaczyć Józefów? Cały Józefów jest godny polecenia, a to wszystko za sprawą malowniczego położenia w części Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz umiejscowienia na terenie miasta trzech rezerwatów przyrody – Świder, Wyspy Świderskie, Wyspy Zawadowskie.

Tutejszy rynek, który pełni zarówno funkcję parku miejskiego jest miejscem, do którego chętnie zaglądają miejscowi i turyści. Znajduje się tutaj pokaźna fontanna eksponująca 8 postaci zwierząt, które występują w okolicznych lasach, a także zegar słoneczny, zdrój wodny i pozostałości zabudowy przyrynkowej. Warto zajrzeć do kamieniołomu „Babia Dolina” czy to z baszty widokowej czy osobiście.

Przez miasto przechodzi wiele szlaków turystycznych. Wśród nich szlaki piesze, rowerowe, a także sportowe do uprawiania nordic walkingu. Nie trzeba ze sobą zabierać roweru przyjeżdżając do Józefowa. Rower można wypożyczyć na miejscu. Osoby, które bardziej leniwie wola spędzać czas zapraszany nad rzekę Nepryszkę, gdzie powstało kilka nowych kąpielisk.

Do Józefowa chętnie zaglądają mieszkańcy Warszawy i upatrują to miasto za jedną z najpiękniejszych miejscowości letniskowych. Nie brakuje tu niczego. Kluby, restauracje, kantory Józefów, banki i bankomaty. Baza Józefowa jest bogata, natomiast w naszej bazie znajdziecie wszystkie kantory w Józefowie bez zbędnego wysiłku.

Kantor, ulica, miasto
Dinero. Kantor. Solak M., Kościuszki 82, Józefów
Kantor Dinero Mariola Solak, Krótka 6, Józefów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy