Kantor, kantory wymiany walut Konstancin-Jeziorna

W powiecie piaseczyńskim w województwie mazowieckim położona jest miejscowość Konstancin-Jeziorna. Miasto, należące do aglomeracji warszawskiej, leży 20 km od stolicy Polski. Przez miasto przepływa rzeka Jeziorka. Nazwa Konstancin pochodzi od imienia hrabiny Konstancji z Potulickich Skórzewskiej. Natomiast nazwa Jeziorna pochodzi od rzeki. W 1969 roku nastąpiło połączenie obu miast i tak powstało jedno miasto Konstancin Jeziorna.

Zwiedzając miasto możemy zobaczyć kilka interesujących zabytków, które znajdują się na liście rejestru zabytków. Wśród nich są Papiernia Dolna, zabytkowy zespół Górnej Papierni, zabytkowe wille czy Stary Młyn w Skolimowie. Miasto jest też jednym z miast, w którym kręcone są liczne produkcje filmowe. Konstancin-Jeziorna występuje w „BrzydUli”, „M jak Miłość”, „Kryminalnych”, „Czas Honoru”, oraz w filmach „Złoto dezerterów”, „Katyń” czy „Brunet wieczorową porą”. W mieście rozwinięta jest też dobrze turystyka. Mamy tutaj szlaki turystyczne, ścieżki spacerowe czy szklaki rowerowe.

W mieście znajduje się też kilka kantorów Konstancin-Jeziorna. Posiadając obcą walutę możemy bez problemu wymienić ją na polskiego złotego. Większość z kantorów w Konstancinie-Jeziornie zlokalizowana jest wokół centrum miasta, więc nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniego.

Kantor, ulica, miasto
Millennium. Kantor., Warszawska 24, Konstancin-Jeziorna

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy