Kantor, kantory wymiany walut Łomianki

Łomianki to miejscowość zaliczana do aglomeracji warszawskiej leżąca w województwie mazowieckim. Dawna wieś szlachecka obecnie jest jedną z głównych „sypialni” Warszawy. Nazwa miasta wywodzi się od słowa „łominy” oznaczającego miejsca gdzie wylewały rzeki. Nie bez powodu miejscowość została tak nazwana, gdyż większa jej część leży na terenach zalewowych.

W miejscowości znajdziemy dobrze rozwinięte ośrodki kultury i sportu. Biblioteka Publiczna, Dom Kultury, Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe to tylko niektóre z obiektów w których mieszkańcy mogą spędzać wolny czas. Łomianki to także Kluby Sportowe, których jest około dziesięciu. Samo miasto posiada także regionalną gazetę, dwutygodnik wydawany przez Komunikację Miejską Łomianki, a bliskość stolicy sprawia, iż możemy także dostać tutaj lokalną prasę warszawską. Miejscowość jest też dobrze skomunikowana z Warszawą. Liczne linie autobusowe, oraz prywatni przewoźnicy zapewniają dobre połączenia.

Osoby chcące zrealizować transakcje walutowe mogą to zrobić w jednym z kilkunastu kantorów Łomianki zlokalizowanych na terenie miasta. Fakt, iż nie jest to ścisłe centrum Warszawy daje też nadzieję na korzystny kurs przewalutowania. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziecie namiary do wszystkich kantorów w Łomiankach.

Kantor, ulica, miasto
M Four Milewski Marcin, Szymanowskiego 9, Łomianki

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy