Kantor, kantory wymiany walut Maków Mazowiecki

Maków Mazowiecki to miejscowość położona w województwie mazowieckim. Prawa miejskie zostały nadane miastu w XV w. z rąk księcia Janusza I Starego. Niestety dwa wieki później nastąpił upadek miasta. Przyczyną tych wydarzeń był wielki pożar, który wybuchł w 1620 r., a odbudowa miasta postępowała bardzo powoli, aż do kolejnego pożaru.

Dawna ludność Makowa Mazowieckiego trudniła się wytwórstwem miodu pitnego i piwa. Powstawały także garbarnie i działała stacja pocztowa oraz telegraficzna. Obecnie miasto jest ośrodkiem przemysłowym i usługowym. Na terenie miasta działa kilka niewielkich tartaków, a także kilka znanych zakładów produkcyjnych m.in. koncerny mleczarskie, zakłady produkujące pasze dla zwierząt, oraz firmy zajmujące się przemysłem motoryzacyjnym.

Nie brakuje usług. W mieście znajduje się wiele placówek bankowych, sklepów wielobranżowych, galerii handlowych oraz usług transportowych. W gąszczu usług nie mogło zabraknąć kantorów w Makowie Mazowieckim, które pozwalałyby firmom na wymianę walut w przypadku zawierania umów z kontrahentami zagranicznymi. Szukając najlepszego kursu, warto skontaktować się z kilkoma kantorami Maków Mazowiecki. Numery telefonów zebraliśmy w naszym zestawieniu kantorów.

Kantor, ulica, miasto
Kantor Wymiany Walut Sylwia Więcek, Mickiewicza 6, Maków Mazowiecki
Tomczak Ryszard. Kantor wymiany walut, Mickiewicza 6, Maków Mazowiecki

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy