Kantor, kantory wymiany walut Marki

Leży niespełna 10 km od Warszawy, z którą jest dobrze skomunikowane, a poza licznymi terenami inwestycyjnymi posiada w swoim obrębie również lasy i rezerwaty. Co to za miasto? Mowa oczywiście o Markach.

Do charakterystycznych miejsc w Markach należy najwyższe tutejsze wzniesienie Horowa Góra oraz torfowiskowy rezerwat przyrody Horowe Bagno. Niegdyś miasto słynęło z Mareckiej Kolei Dojazdowej, która przestała kursować w latach 70. XX w. Przy Urzędzie Miasta możemy podziwiać pomnik wąskotorowej lokomotywy, który został postawiony na pamiątkę tutejszej kolejki.

Wśród niewielu zabytków miasta, najbardziej wartościowy jest zespół architektoniczny rodziny Briggsów, na który skała się cześć produkcyjna, mieszkalna oraz rezydencyjna. W mieście znajdują się także miejsca pamięci narodowej takie jak: Pomnik na Kruczku, Pomnik Dziesięciu Powieszonych i inne.

Przez Marki przebiegają 4 szlaki rowerowe, co będzie gratką dla fanów tej formy rekreacji, którzy na dwóch kołach mogą obserwować walory tutejszej szaty roślinnej. Po rowerowych eskapadach, na zgłodniałych turystów czekają liczne lokale gastronomiczne oraz hotele, które ugoszczą przybyszów. Na terenie miasta znajduje się kilka kantorów Marki, w których każdy, kto planuje stąd dalszą podróż, w każdej chwili może wymienić pieniądze. Lista kantorów w Markach podana jest na naszej stronie, a w niej również dokładne namiary.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut s.c., Al. Piłsudskiego 1, Marki
Wojciech Nowak – Doradca Finansowy, Kosynierów 2 lok. 510, Marki

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy