Kantor, kantory wymiany walut Mińsk Mazowiecki

Historia Mińska mazowieckiego sięga czasów rycerskich, gdy to z osady targowej przeistoczył się w miasto władane przez jego założycieli – Mińskich. Dzieje miasta miały swoje wzloty i upadki. W XVI w. Mińsk Mazowiecki miał swój rozkwit, a to ze względu na rozwój handlu i rzemiosła. Potop szwedzki przyniósł upadek miasta, a ono samo powoli się wyludniało. Miasto odżyło pod zaborami rosyjskimi, głównie za sprawą „kolei żelaznej”, która przyczyniła się do wzrostu gospodarczego. Sytuacja Mińska Mazowieckiego zaczęła się normować po II wojnie światowej. Obecnie miasto cały czas rozwija się przemysłowo, usługowo i turystycznie.

Dla przyjezdnych zostały przygotowane cztery szlaki turystyczne. Między innymi „Spacer z hrabiną i ułanem”. Na trasie tego szlaku znajdziemy wiele nowoczesnych i zabytkowych atrakcji, m.in. Kościół pw. św. Antoniego z Padwy, Muzeum Ziemi Mińskiej, korty tenisowe, dwie siłownie plenerowe oraz Muzeum Ziemi Mińskiej Dział 7. Pułku Ułanów Lubelskich.

Miasto kładzie duży nacisk na sport i rekreacje. Na terenie miasta znajdziemy bardzo dużo siłowni plenerowych, boiska, stadion, a także Aquapark z lodowiskiem. Poza tym w mieście znajdziemy kilka kantorów Mińsk Mazowiecki, które okażą się pomocne, gdy pojawi się potrzeba wymiany pieniędzy. W takich sytuacjach dokładny adres, numer telefonu oraz informacja dotycząca godzin otwarcia jest na wagę złota. Te i inne informacje dotyczące kantorów w Mińsku Mazowieckim znajdziecie w naszej bazie.

Kantor, ulica, miasto
Kantor Frankowski, Warszawska 175, Mińsk Mazowiecki
Wójcicka E. Kantor wymiany walut, Warszawska 106a lok. 33, Mińsk Mazowiecki

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy