Kantor, kantory wymiany walut Ostrołęka

Na skraju Puszczy Zielonej, nad rzeką Narwią, leży miasto Ostrołęka. Miejscowość przecinają jeszcze dwie rzeki – Omulew i Czeczotka, które wraz z Narwią miały wpływ na nazwę miasta. Wywodzi się ona z „ostrych” łąk znajdujących się nad rzeką.

Wśród zabytków miasta najpopularniejszy jest Ratusz Miejski, Kościół pw. Św. Wojciecha, Forty Bema – Pomnik Mauzoleum Bitwy pod Ostrołęką z 1831 r. umiejscowiony na polu, gdzie rozegrała się największa bitwa powstania listopadowego. Będąc w Ostrołęce warto zajrzeć do Muzeum Kultury Kurpiowskiej, które przybliży nam historię ziemi ostrołęckiej. Bez wątpienia tutejsza turystyka skupia się na Bitwie pod Ostrołęką, gdyż miasto proponuje wszystkim odwiedzającym wyruszyć śladami tejże bitwy. Odnajdziemy je w kościele pobernardyńskim św. Antoniego i pomniku Czwartaków, Pomniku Józefa Bema, wspomnianym wcześniej Muzeum Kultury Kurpiowskiej, grobie generała Henryka Kamieńskiego, Pomniku straży artylerii konnej pod wodzą J. Bema, grobu generała Ludwika Kickiego by na końcu znaleźć się na dawnym polu bitewnym.

Miłośnicy historii z pewnością nie będą się nudzić w Ostrołęce. Ze względu na duże zainteresowanie historią miasta również ze strony turystów zagranicznych, powstało tutaj wiele kantorów Ostrołęka, których celem jest ułatwienie wymiany obcej waluty na polską i umożliwienie obcokrajowcom poznawania tutejszej historii. Z naszej strony zapraszamy do przygotowanej bazy kantorów w Ostrołęce, w której zostały zawarte najpotrzebniejsze informacje.

Kantor, ulica, miasto
Drozdowski Henryk. Kantor wymiany walut, pl. 1 Maja 2, Ostrołęka
Jacek Damięcki Firma Produkcyjno-handlowo-usługowa „ATMAN”, gen. Berlinga 10A lok. 15, Ostrołęka
Kantor wymiany walut, gen. armii Gorbatowa 7a lok. 1A, Ostrołęka
Kantor wymiany walut, gen. Bogusławskiego 21, Ostrołęka
Kantor Wymiany Walut Michał Kołodziejczyk, Starosty Kosa , Ostrołęka
Szymańscy Adam, Grzegorz. Kantor wymiany walut. Lombard, gen. Bogusławskiego 36, Ostrołęka
Zbigniew Jarka Capital PHU, Kopernika 4A, Ostrołęka

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy