Kantor, kantory wymiany walut Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka to historyczne miasto położone w północno-wschodniej części województwa mazowieckiego. Miejscowość leży w węźle dróg o znaczeniu międzynarodowym, jak również krajowym i regionalnym, gdyż znajduje się na szlaku handlowym w kierunku przejścia granicznego Ogrodniki. Według danych statystycznych z 2006 roku, Ostrów Mazowiecka jest zamieszkiwany przez około 22 tysiące osób.

Do najważniejszych zabytków architektonicznych tego regionu zaliczany jest kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny wzniesiony w XIX wieku oraz zbudowana nieco wcześniej drewniana kaplica.

Miasto posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Znajdziesz tutaj wiele instytucji działalności publicznej, urzędów, banków i kantorów. W Ostrowi Mazowieckiej działa także wiele ośrodków kulturowych i sportowych. Jego mieszkańcy mogą z powodzeniem rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Zastanawiasz się, gdzie w Ostrowi Mazowieckiej wymienisz walutę? Najlepiej będzie zrobić to w jednym z działających tu kantorów. Poniżej przygotowaliśmy listę kantorów z Ostrowi Mazowieckiej wraz z dokładnymi adresami poszczególnych punktów wymiany walut, godzinami ich otwarcia i numerami telefonów. Wszystkie dane są przez nas na bieżąco aktualizowane. Serdecznie zachęcamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Euro. Kantor, Partyzantów 15, Ostrów Mazowiecka
Sak Adam. Kantor wymiany walut, Stefana Batorego 3, Ostrów Mazowiecka

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy