Kantor, kantory wymiany walut Otwock

Miasto Otwock znajduje się nad rzeką Świder w Dolinie Środkowej Wisły. Bliskość w stosunku do Warszawy nie tylko przyczyniła się do wcielenia miasta w obręb aglomeracji warszawskiej, ale również uczyniła z Otwocka miejscowość sanatoryjno-uzdrowiskową miedzy innymi dla mieszkańców stolicy. Duża rolę w tej kwestii odegrała Kolej Nadwiślańska.

Niegdyś z Otwocka do Karczewa kursowała kolejka wąskotorowa. Obecnie zachował się tylko budynek stacji i daleka zabudowa. Na pierwsze miejsce wysunęła się Szybka Kolej Miejska wraz z Kolejami Mazowieckimi, które ułatwiają połączenia miasta ze stolicą.

Zwiedzanie miasta możemy kontynuować szlakiem sanatoriów porozrzucanych w tutejszych lasach lub trasami „Starego” lub „Nowego Otwocka”, po wschodniej lub zachodniej stronie torów.

Turystyka miasta skupia się głównie na walorach przyrodniczych rzeki Świder oraz lasów sosnowych Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Na terenie Karczewa, niedaleko Otwocka, znajduje się Rezerwat przyrody „Na Torfach”. Główna atrakcją rezerwatu jest zatorfione jezioro, które powstało w wyniku zalania dawnego wyrobiska torfu. Uważnie obserwując, można tu zobaczyć rzadkie okazy fauny.

Otwock dysponuje bogatą ofertą noclegową, która zapewni dogodny pobyt niejednemu turyście. Na potrzeby miasta i przyjezdnych powstały kantory w Otwocku, które ułatwiają wszelkie transakcje związane z wymianą walut. Kantory Otwock zostały również zebrane na naszej liście a wraz z nimi dokładny adres placówek oraz numery telefonów.

Kantor, ulica, miasto
Czajkowski Marek. Kantor wymiany walut, Kołłątaja 2, Otwock

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy