Kantor, kantory wymiany walut Piaseczno

Do Piaseczna turystów w głównej mierze ściąga Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa, która kursuje od ponad stu lat. Można z niej podziwiać rozległe połacie sadów, malownicze doliny rzek czy kompleksy stawów. Przejazdy odbywają się tutaj co niedzielę i prowadzą z Piaseczna do Tarczyna i z powrotem.

Mimo tego, ze miasto było wielokrotnie niszczone wojnami i pożarami, to poza koleją wąskotorową w Piasecznie można podziwiać Poniatówkę – dworek znajdujący się na terenie parku miejskiego, renesansowy kościół pw. św. Anny a także Ratusz z półksiężycem umieszczonym na ratuszowej wieży, który upamiętnia pobyt posła tureckiego w Piasecznie w 1777 roku.

Osoby, które zdecydowanie wolą spędzać aktywnie wolny czas mogą podziwiać tutejsza przyrodę z siodełka roweru przemierzając wyznaczone dla turystów szlaki rowerowe wokół Piaseczna po Chojnowskim Szlaku Rowerowym. Nieopodal, na terenie uroczyska Zimne Doły, znajduje się również Linowy Park Przygody, gdzie można spróbować swoich sił podczas przepraw między drzewami.

W Piasecznie znajduje się szerokie zaplecze gastronomiczne i noclegowe, które zapewni dogodny pobyt dla turystów odwiedzających to miasto. Osobom, które potrzebują skorzystać z kantorów Piaseczno, dedykujemy bazę punktów walutowy, która gromadzi informacje dotyczące adresów, telefonów oraz godzin otwarcia tych punktów. Z bazą kantorów w Piasecznie pieniądze wymienicie szybko, łatwo i bez stresu.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, Sierakowskiego 29d, Piaseczno

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy