Kantor, kantory wymiany walut Płock

Płock, mający blisko 120 tysięcy mieszkańców, to historyczne miasto leżące na Pojezierzu Dobrzyńskim i w Kotlinie Płockiej, w województwie mazowieckim. Miejscowość jest jedną z najstarszych w Polsce, o czym świadczą znajdujące się na każdym kroku zabytki. To właśnie one czynią ją atrakcyjną w oczach mieszkańców okolicznych miast, a także osób z dalszych zakątków Polski.

Jednym z najchętniej odwiedzanych obiektów jest stojąca przy deptaku Katedra. Ta romańska budowla liczy sobie prawie 900 lat i stanowi najcenniejszy zabytek miasta. Zaraz po niej odwiedzających Płock gości jak magnes przyciąga tamtejszy zamek, który w XVI wieku został przebudowany na opactwo benedyktynów.

Miasto posiada doskonałe zaplecze sportowe i kulturowe. Bez większych trudności można załatwić tu sprawy w urzędzie czy na poczcie, a także w banku i w kantorze. Płock to jedno z tego rodzaju miejsc, gdzie można wspólnie z bliskimi miło spędzić swój wolny czas.

Przebywasz w mieście i chcesz wymienić walutę? Sprawdź, gdzie zrobisz to najbliżej. Przygotowane przez nas zestawienie kantorów z Płocka pozwoli Ci zlokalizować najbliższą placówkę w kilka chwil. Na poniższej liście, prócz dokładnego adresu znajdziesz także godziny otwarcia danego punktu i numery telefonów. Wszystkie zgromadzone przez nas dane są na bieżąco aktualizowane. Zachęcamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Europa. Kantor wymiany walut. Matuszewski A., Tumska 22, Płock
Full. Kantor wymiany walut, Tysiąclecia 15, Płock
Lucjan Bożena Majkowska, pl. Nowy Rynek 3, Płock
Matuszewski A. Kantor wymiany walut, Królewiecka 18, Płock

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy