Kantor, kantory wymiany walut Płońsk

Miasto Płońsk usytuowane jest nad rzeką o podobnie brzmiącej nazwie – Płonka, która na równi z płonnymi, nieurodzajnymi terenami, na których leży miasto, przyczyniło się do powstania nazwy tejże miejscowości. Do najbardziej atrakcyjnym miejsc pod względem turystycznym należą zespół podworski, wczesnośredniowieczne grodzisko zwane „Górą Łysą”, kościół parafialny pw. św. Archanioła Michała jak również urbanistyczny układ miasta z tutejszą zabudową. W mieście działa kilka portali internetowych, dwa tygodniki oraz telewizja i radio lokalne. Z ciekawostek warto wspomnieć, że Płońsk przodował na tle innych miast w XVII i XVIII w. w kwestii organizowanych polowań na czarownice. Obecnie w Płońsku produkowane są „Delicje Szampańskie”, ciastka, które każdemu przypominają dzieciństwo.

Płońsk współpracuje z wieloma zagranicznymi miastami, przez co nie może narzekać na brak turystów z innych krajów. To sprawiło, że w mieście powstały kantory Płońsk, które są idealnym miejscem do wymiany waluty po atrakcyjnym kursie. Kantory w Płońsku zostały także zebrane w naszej bazie punktów walutowych, w której poza aktualnym adresem znajdziecie dane telefoniczne.

Kantor, ulica, miasto
Łukasz Szerszeń Kantor Wymiany Walut, Związku Walki Młodych 23, Płońsk

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy