Kantor, kantory wymiany walut Pułtusk

W Dolinie Dolnej Narwi, na skraju Puszczy Białej umiejscowione jest miasto Pułtusk. Miasto przykuwa uwagę wieżą ratuszową, cmentarzem radzieckim, bazyliką kolegiacką Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny oraz Zamkiem – Domem Polonii. W miejscu, gdzie znajduje się dzisiejszy zamek został zbudowany gród obronny, który otoczony był drewniano-ziemnym wałem. Z czasem gród zaczął przekształcać się w miasto, które zaczęły chronić murowane fortyfikacje. Pułtusk pamięta bitwę, która rozegrała się w 1806 r. Starły się tutaj wojska Napoleona z Rosjanami.

Miłośników zjawisk astronomicznych z pewnością zainteresuje fakt, że w Pułtusku, w XIX wieku, spadł meteoryt zwany „pułtuskim” od nazwy miasta. Jego elementy można podziwiać w Warszawie w Muzeum Ziemi PAN oraz w Londynie w British Museum.

Miasto Pułtusk cały czas się rozwija. Znajdziemy tutaj kilka centrów handlowych, placówek bankowych, dyskontów. Nie zabrakło również kantorów w Pułtusku, w których każdy zainteresowany będzie mógł w dowolnym momencie wymienić walutę. Ich lista znajduje się na naszej stronie internetowej.

Kantor, ulica, miasto
Punkt Skupu I Sprzedaży Walut Obcych Marek Duszczyk, Rynek 7, Pułtusk

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy