Kantor, kantory wymiany walut Radom

Radom, miasto położone w samym centrum Równiny Radomskiej, to miasto, w którym nie można się nudzić. Miejscowość zmieniała się na przestrzeni wieków ze średniowiecznego grodziska do dziewiętnastowiecznego centrum. Obecny postindustrialny wyraz miasta powoduje, że miasto Radom charakteryzuje się różnorodnością i eklektyzmem, gdyż wszystkie urbanistyczne cechy miasta przeplatają i przenikają się wzajemnie. Będąc w Radomiu koniecznie trzeba zwiedzić Grodzisko Piotrówka, Plac Stare Miasto, a także przejść się ulicą Malczewskiego, Żeromskiego czy Piłsudskiego.

Radom jest również idealnym miejscem docelowym na wypady weekendowe, do których zachęcają organizowane tutaj takie imprezy jak Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski, Święto Chleba, Uliczka Tradycji, czy największe w kraju, a nawet w Europie Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show, które organizowane są w mieście co dwa lata. Podczas Radom Air Show można zobaczyć wystawę sprzętu wojskowego oraz powietrzne akrobacje.

Piechurzy będą zachwyceni malowniczymi szlakami i ścieżkami turystycznymi, których jest aż 21, a wśród nich szlak ogólnopolski. Zwolennicy sztuki będą mogli rozkoszować się eksponatami Muzeum im. Jacka Malczewskiego, Muzeum Sztuki Współczesnej czy Muzeum Wsi Radomskiej.

Po długim zwiedzaniu polscy i zagraniczni turyści zaznają odpoczynku w tutejszych knajpkach i restauracjach kosztując lokalnych specjałów. Obcokrajowców zachęcamy do wymiany waluty w kantorach w Radomiu, ponieważ restauracje i hotele prowadzą sprzedaż wyłącznie w polskiej walucie. Kantorów w Radomiu na szczęście jest wystarczająca ilość, a z naszą bazą kantorów traficie do nich z łatwością.

Kantor, ulica, miasto
Bst, Malczewskiego 14, Radom
Centrum. Kantor wymiany walut, Malczewskiego 12, Radom
Grosz. Kantor wymiany walut, Malczewskiego 12, Radom
„KANTOR” Marcin Woźniak, Kościuszki 26 lok. 28, Radom
Kantor wymiany walut, Beliny-Prażmowskiego 6, Radom
Kantor wymiany walut, Narutowicza 1a, Radom
Kantor wymiany walut, Żółkiewskiego 4, Radom
Kantor wymiany walut, Słowackiego 61, Radom
Kantor Wymiany Walut, Kilińskiego 19, Radom
„KANTOR” Zbigniew Sokołowski, Malczewskiego 12, Radom
Karat. FHU. Lombard, kantor, Żeromskiego 46b, Radom
Nurek Andrzej Kantor „RUBIN” I Wspólnik Spółki Cywilnej „jubiler”, Romualda Traugutta 27, Radom
Piekarczyk Marek. Kantor wymiany walut, Romualda Traugutta 28 lok. 1c, Radom
Telka Jan. Kantor, Malczewskiego 12, Radom
Woźniak Marcin. Kantor, Andrzeja Struga 26/28 lok. 3, Radom

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy