Kantor, kantory wymiany walut Siedlce

W wschodniej części województwa mazowieckiego znajduje się miejscowość Siedlce położona między rzekami Muchawką i Helenką. To piętnastowieczne miasto słynie z licznych atrakcji turystycznych. Znajdziemy tutaj seminarium duchowne, zespół pałacowo-ogrodowy z Pałacem Ogińskich z pierwszej połowy XVIII w., ratusz miejski oraz siedzibę kurii biskupiej.

Wędrując uliczkami miasta warto zajrzeć do muzeów. W jednym z nich znajdziemy jedyny w Polsce El Greca „Ekstaza św. Franciszka” W Siedlcach odbywają się liczne festiwale, wystawy oraz koncerty o  wymiarze ogólnopolskim.

Gospodarka Siedlec jest również na bardzo dobrym poziomie. Znajdują się tutaj takie firmy jak Polimex-Mostostal czy Stadler Polska, producent pociągów. W mieście znajdziemy również wiele ośrodków sportu i rekreacji. Amatorzy sportu i wypoczynku znajda tutaj aquapark, stadion piłkarski, hale widowiskowo-sportową czy kompleks sportowy na Błoniach. Miłośnicy lotnictwa i paralotniarstwa mogą odwiedzić aeroklub siedlecki.

Spacerując uliczkami Siedlec, możemy natrafić na liczne restauracje i puby, w których podawane są typowo polskie potrawy. Turyści spoza naszego kraju nie muszą martwić się o wymianę gotówki, gdyż Siedlce mają dobrze rozwinięta sieć handlową. Kantory w Siedlcach oferują wymianę walut z większości krajów europejskich. Ich adresy, godziny otwarcia, a także dane kontaktowe znajdziecie w naszym zestawieniu kantorów na terenie miasta Siedlce.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut sp.j., Bohaterów Getta 17, Siedlce
Olga. Kantor wymiany walut, ks. bpa Świrskiego 52, Siedlce

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy