Kantor, kantory wymiany walut Siedlce

W wschodniej części województwa mazowieckiego znajduje się miejscowość Siedlce położona między rzekami Muchawką i Helenką. To piętnastowieczne miasto słynie z licznych atrakcji turystycznych. Znajdziemy tutaj seminarium duchowne, zespół pałacowo-ogrodowy z Pałacem Ogińskich z pierwszej połowy XVIII w., ratusz miejski oraz siedzibę kurii biskupiej.

Wędrując uliczkami miasta warto zajrzeć do muzeów. W jednym z nich znajdziemy jedyny w Polsce El Greca „Ekstaza św. Franciszka” W Siedlcach odbywają się liczne festiwale, wystawy oraz koncerty o  wymiarze ogólnopolskim.

Gospodarka Siedlec jest również na bardzo dobrym poziomie. Znajdują się tutaj takie firmy jak Polimex-Mostostal czy Stadler Polska, producent pociągów. W mieście znajdziemy również wiele ośrodków sportu i rekreacji. Amatorzy sportu i wypoczynku znajda tutaj aquapark, stadion piłkarski, hale widowiskowo-sportową czy kompleks sportowy na Błoniach. Miłośnicy lotnictwa i paralotniarstwa mogą odwiedzić aeroklub siedlecki.

Spacerując uliczkami Siedlec, możemy natrafić na liczne restauracje i puby, w których podawane są typowo polskie potrawy. Turyści spoza naszego kraju nie muszą martwić się o wymianę gotówki, gdyż Siedlce mają dobrze rozwinięta sieć handlową. Kantory w Siedlcach oferują wymianę walut z większości krajów europejskich. Ich adresy, godziny otwarcia, a także dane kontaktowe znajdziecie w naszym zestawieniu kantorów na terenie miasta Siedlce.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Kantor wymiany walut sp.j. Bohaterów Getta 17 Siedlce
Olga. Kantor wymiany walut ks. bpa Świrskiego 52 Siedlce

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy