Kantor, kantory wymiany walut Wyszków

Na wysokim brzegu Bugu położony jest Wyszków. Miasto leży na skarpie, co sprawia, że rozpościera się tu niesamowity krajobraz, który kreuje rzeka ze swoimi zakolami oraz rozległymi lasami sosnowymi. Turyści chętnie ściągają do Wyszkowa zarówno ze względu na liczne atrakcje oraz dogodny dojazd. Wyszków położony jest ok. 50 km od Warszawy, więc łatwo dostać  się tu różnymi środkami komunikacji.

Wśród niezliczonych walorów przyrody warto choć na chwilę zwrócić uwagę na okoliczne zabytki. Pałac w Rybienku Starym z pięknym parkiem krajobrazowym. Nad miastem dumnie wznosi się kościół pw. św. Idziego, a w okolicznym Brańszczyku można odwiedzić skansen. Po tych i innych atrakcjach architektury można na nowo powrócić na łono natury i przeprawić się promem z Kamieńczyka do Brańszczyka lub spędzić czas na jednym z udostępnionych szlaków rowerowych.

Wieczorem miło ugoszczą turystów liczne bary i restauracje. Aby nie pojawiły się problemy z płatnościami, zapraszamy szczególnie zagranicznych turystów, żeby w porę wymienili walutę w kantorach w Wyszkowie. Godziny w jakich czynne są kantory Wyszków sprawdzicie w naszej bazie punktów walutowych. Znajdziecie w niej również dokładny adres z lokalizacją oraz numer kontaktowy.

Kantor, ulica, miasto
Deptuła Jan. Kantor wymiany walut, Pułtuska 26a, Wyszków
Deptuła Małgorzata. Kantor, lombard, I Armii Wojska Polskiego 52, Wyszków

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy