Kantor, kantory wymiany walut Zielonka

Zielonka pełni rolę podwarszawskiej miejscowości rekreacyjnej. Tutejsze tereny są bardzo zalesione i obfitują w wody – glinianki. Okoliczna rzeka Długa skupia kilka szlaków turystycznych.

Zabytki znajdujące się na terenie miasta chętnie są odwiedzane przez przyjezdnych turystów. Najczęściej jest to Skwer Armii Krajowej, na którym znajduje się pomnik Żołnierzy Armii Krajowej i rozstrzelanych mieszkańców, a także tablica „Wypędzonych” oraz zabudowa letniskowa z drugiej połowu XVIII w. W dawnej siedzibie policji i władz działa Muzeum Zielonki, które przybliża historię miasta oraz okolic.

Miasto Zielonka to nie tylko rekreacja i wypoczynek. Rozwija się tutaj wiele gałęzi przemysłu takich jak przemysł odzieżowy, spożywczy, a także cegielnie. Funkcjonuje tutaj Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia i Centralny Wojskowy Ośrodek Metrologii.

Kantory w Zielonce to jedne z usług, które w dalszym ciągu rozwijają się na terenie miasta. Korzystają z nich zarówno mieszkańcy jak i przyjezdni turyści, którzy chcą lub zmuszeni są zakupić konkretną walutę. Zasoby walutowe kantorów Zielonka można sprawdzić telefonicznie, a namiary do poszczególnych punktów znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Kantor, ulica, miasto
Wiśniewski Sławomir. Kantor wymiany walut, Marecka 20, Zielonka

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa mazowieckiego: Kantory Warszawa, Kantory Radom, Kantory Płock, Kantory Siedlce, Kantory Pruszków, Kantory Legionowo, Kantory Ostrołęka

 

Polecamy