Kantor, kantory wymiany walut Głuchołazy

Niegdyś Głuchołazy nosiły zupełnie inną nazwę, a mianowicie Kozia Szyja. W związku z tym nikogo nie dziwi fakt, że na herbie miasta znajduje profil głowy czarnego kozła ze złotymi, krętymi rogami. Nazwa Głuchołazy została przyjęta przez miasto dopiero po 1945 roku.

Miasto zasłynęło z projektu Order Uśmiechu, który został stworzony przez ówczesną dziewięciolatkę Ewę Chrobak, mieszkankę Głuchołaz, w 1967 r.

Co możemy zobaczyć wybierając się do Głuchołaz? Znajduje się tu kilka ciekawych zabytków jak Wieża Bramy Górnej, mury obronne, kościoły: św. Wawrzyńca i św. Rocha, a także urokliwy Park Zdrojowy. Znajduje się tutaj również Parkowa Góra, zwana również Górą Chrobrego, na której nad Wiszącymi Skałami znajduje się kapliczka św. Anny.

Centrum miasta ugości nas w okolicznych lokalach, w których każdy turysta naje się do syta i odpocznie od pieszych wędrówek. Szukając w mieście kantorów Głuchołazy, warto zajrzeć na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się zawsze aktualne informacje dotyczące lokalizacji punktów walutowych.

Kantor, ulica, miasto
Biernat R. Kantor wymiany walut, Kraszewskiego 32, Głuchołazy
Dąbrowski Zbigniew. Kantor wymiany walut, Kraszewskiego 40, Głuchołazy
Kantor wymiany walut, prym. Wyszyńskiego 3a, Głuchołazy
Kantor wymiany walut, Kraszewskiego 7c, Głuchołazy
Kantor wymiany walut, Kolonia Jagiellońska 42, Głuchołazy
Mike Małgorzata. Kantor wymiany walut, Rynek 23, Głuchołazy
Roba. Kantor wymiany walut, Rynek 9, Głuchołazy
Thc Mariusz Mike, Miarki 1, Głuchołazy

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa opolskiego: Kantory Opole, Kantory Kędzierzyn-Koźle, Kantory Nysa, Kantory Brzeg, Kantory Kluczbork, Kantory Krapkowice, Kantory Strzelce Opolskie

 

Polecamy