Kantor, kantory wymiany walut Kluczbork

Kluczbork został założony przez Zakon Krzyżowców z Czerwoną Gwiazdą w XIII w. Miasto posiada tradycyjny układ urbanistyczny, co oznacza, że opiera się o owalnicowe rozdwojenie drogi głównej, która przechodzi przez śródmieście. Historia Kluczborka jest burzliwa, gdyż był on wielokrotnie oddawany w zastaw oraz sprzedawany, a także zmieniała się jego przynależność państwowa, by ostatecznie po II wojnie światowej na powrót dołączyć do ziem polskich.

Nie zmienia to fakty, że ludność niemiecka czuje sentyment do tego miasta i często pojawia się w jego granicach, zarówno w celu turystycznym, jak i rekreacyjnym. Spacerowiczów przyciąga park miejski w Kluczborku, który z kompleksem leży tworzy dogodne warunki do wypoczynku. W parku znajduje się odrestaurowany pomnik Ofiar I Wojny Światowej, a także wyremontowana fontanna miejska. Miasto owocuje również w wiele zabytkowych obiektów sakralnych oraz uroczych kamienic. Na ich tle dostojnie prezentuje się tutejszy ratusz z ozdobnymi sukiennicami.

Częste wizyty Niemców w Kluczborku sprawiają, że w mieście nie może zabraknąć kantorów Kluczbork. W nich dochodzi do licznych transakcji walutowych, które umożliwiają gościom zza zachodniej granicy rozkoszować się urokami miasta. Jeżeli i Wy potrzebujecie wymienić pieniądze przed zagraniczną wyprawą, polecamy zestawienie kantorów w Kluczborku, które okraszone jest aktualnymi danymi.

Kantor, ulica, miasto
Górnikowska Jadwiga Kantor Wymiany Walut, Jagiellońska 14, Kluczbork
Kaliciak Zbigniew. Kantor wymiany walut, Krótka 1, Kluczbork
Krakus. Kantor wymiany walut, Rynek 4, Kluczbork

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa opolskiego: Kantory Opole, Kantory Kędzierzyn-Koźle, Kantory Nysa, Kantory Brzeg, Kantory Kluczbork, Kantory Krapkowice, Kantory Strzelce Opolskie

 

Polecamy