Kantor, kantory wymiany walut Kluczbork

Kluczbork został założony przez Zakon Krzyżowców z Czerwoną Gwiazdą w XIII w. Miasto posiada tradycyjny układ urbanistyczny, co oznacza, że opiera się o owalnicowe rozdwojenie drogi głównej, która przechodzi przez śródmieście. Historia Kluczborka jest burzliwa, gdyż był on wielokrotnie oddawany w zastaw oraz sprzedawany, a także zmieniała się jego przynależność państwowa, by ostatecznie po II wojnie światowej na powrót dołączyć do ziem polskich.

Nie zmienia to fakty, że ludność niemiecka czuje sentyment do tego miasta i często pojawia się w jego granicach, zarówno w celu turystycznym, jak i rekreacyjnym. Spacerowiczów przyciąga park miejski w Kluczborku, który z kompleksem leży tworzy dogodne warunki do wypoczynku. W parku znajduje się odrestaurowany pomnik Ofiar I Wojny Światowej, a także wyremontowana fontanna miejska. Miasto owocuje również w wiele zabytkowych obiektów sakralnych oraz uroczych kamienic. Na ich tle dostojnie prezentuje się tutejszy ratusz z ozdobnymi sukiennicami.

Częste wizyty Niemców w Kluczborku sprawiają, że w mieście nie może zabraknąć kantorów Kluczbork. W nich dochodzi do licznych transakcji walutowych, które umożliwiają gościom zza zachodniej granicy rozkoszować się urokami miasta. Jeżeli i Wy potrzebujecie wymienić pieniądze przed zagraniczną wyprawą, polecamy zestawienie kantorów w Kluczborku, które okraszone jest aktualnymi danymi.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Górnikowska Jadwiga Kantor Wymiany Walut Jagiellońska 14 Kluczbork
Kaliciak Zbigniew. Kantor wymiany walut Krótka 1 Kluczbork
Krakus. Kantor wymiany walut Rynek 4 Kluczbork

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa opolskiego: Kantory Opole, Kantory Kędzierzyn-Koźle, Kantory Nysa, Kantory Brzeg, Kantory Kluczbork, Kantory Krapkowice, Kantory Strzelce Opolskie

 

Polecamy