Kantor, kantory wymiany walut Nysa

Na granicy Przedgórza Sudeckiego oraz Niziny Śląskiej usytuowane jest miasto Nysa. Tutaj można odpocząć na piaszczystej plaży nad Jeziorem Nyskim wylegując się na leżaku lub uprawiając sporty wodno-lądowe takie jak: siatkówka plażowa, pływanie kajakiem lub żaglówką. Kontynuując aktywny wypoczynek, Nysa zaprasza turystów do przemierzania tutejszych terenów „Szlakiem nyskich grodów, zamków i twierdz”.

Turyści chcący poznać losy Śląskiej Samarytanki, mogą udać się w podróż „Śladami Marii Luizy Merkert” lub „Nyską Drogą św. Jakuba”.

Wśród wielu zabytków Nysy znajdziemy liczne obiekty sakralne oraz budynki świeckie. Na uwagę zasługuje Fontanna Trytona, która nawiązuje do fontanny znajdującej się w Rzymie, „Piękna Studnia” z przepiękną barokowa obudową wykonaną przez kowala Wilhelma Hellewega zwieńczoną wizerunkiem podwójnego orła Habsburgów. Obok Bazyliki Mniejszej św. Jakuba i św. Agnieszki znajduje się dzwonnica, w której obecnie mieści się 9 dzwonów i punktualnie w południe rozbrzmiewa nyski hejnał.

W pobliżu banków i większych galerii znajdziemy kantory Nysa, które są dogodnym punktem wymiany walutowej, jeżeli chcemy w dobrym stylu ugościć zagranicznych turystów. W kantorach w Nysie znajdą oni dogodny kurs kupna i sprzedaży waluty, co będzie owocowało podczas dalszego zwiedzania. Przedstawiamy Was listę wszystkich punktów walutowych w mieście, a także ich dane teleadresowe.

Kantor, ulica, miasto
Cent. Kantor wyminy walut, marsz. Piłsudskiego 21, Nysa
Express. Kantor wymiany walut, Celna 8, Nysa
Grosz. Kantor wymiany walut, Piastowska 10, Nysa
Grosz. Kantor wymiany walut, Celna 22, Nysa
Kantor Wymiany Walut „CENT” FH Anna Gucwa, Królowej Jadwigi 15 lok. 6, Nysa
Kobzarska Barbara. Kantor, lombard, Bracka 4, Nysa
Korona. sp.j. Kantor, lombard, Bracka 2 lok. 4, Nysa
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe I Finansowe Zofia Klar, Bracka 14 lok. 1, Nysa
Ryszard Chmielewski PH Kantor Cent, Prudnicka 10 lok. 3U, Nysa

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa opolskiego: Kantory Opole, Kantory Kędzierzyn-Koźle, Kantory Nysa, Kantory Brzeg, Kantory Kluczbork, Kantory Krapkowice, Kantory Strzelce Opolskie

 

Polecamy