Kantor, kantory wymiany walut Opole

Opole to miasto leżące w południowo-zachodniej Polsce, na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą. Pełni rolę stolicy województwa opolskiego. Ta licząca sobie prawie 130 tysięcy mieszkańców miejscowość posiada bogatą historię i barwne dzieje.

Chyba każdemu z nas Opole kojarzy się z corocznym Festiwalem Piosenki Polskiej, który jest swego rodzaju podsumowaniem sezonu artystycznego. Co prawda nie da się powiedzieć, że Amfiteatr i Wieża Piastowska to najładniejsze obiekty w Opolu, gdyż można znaleźć tu wiele znacznie ciekawszych pod względem architektonicznym budowli.

Jeśli przebywasz w Opolu i masz chwilę wolnego czasu to koniecznie wygospodaruj ją na zwiedzenie okazałej Katedry czy pięknego Ratusza. Jako, że miasto jak magnes przyciąga turystów z całej Polski, jak również spoza jej granic, funkcjonuje w nim wiele kantorów. Opole to miejsce idealne na letni wypad ze znajomymi czy małą wycieczkę wspólnie z rodziną.

Jesteś mieszkańcem Opola i ciekawi Cię, gdzie znajduje się położony najbliżej Twojego miejsca zamieszkania kantor?  Dowiesz się, dzięki przygotowanej przez nas bazie. Umieściliśmy w niej wszystkie interesujące Cię informacje, takie jak dokładne adresy wszystkich kantorów z Opola, wraz z godzinami otwarcia i telefonami do poszczególnych punktów. Systematycznie aktualizowane dane umożliwią Ci natychmiastowe zlokalizowanie interesującego Cię kantoru. Zachęcamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Buczyński Józef. Kantor, pl. Teatralny 13, Opole
„Europa” Kantor Wymiany Walut Sp.j., pl. Wolności 7 lok. 8, Opole
Jeżewicz Piotr Kantor Walutowy Jeżewicz Piotr, Narcyzów 10, Opole
Marciak Tomasz Taurus Invest, ks. Kołłątaja 11 lok. 45, Opole
Pod 7. Kantor, św. Wojciecha 7, Opole
Roman Tworek Kantor Wymiany Walut, Niemodlińska 21, Opole
Solid. Kantor wymiany walut, Ozimska 16, Opole
Stańczuk M. Skup i sprzedaż dewiz, Targowa 69, Opole

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa opolskiego: Kantory Opole, Kantory Kędzierzyn-Koźle, Kantory Nysa, Kantory Brzeg, Kantory Kluczbork, Kantory Krapkowice, Kantory Strzelce Opolskie

 

Polecamy