Kantor, kantory wymiany walut Jasło

Jasło jest miastem o bogatej tradycji historycznej. Leży w południowo-wschodniej Polsce, a św. Antoni Padewski, patron osób i rzeczy zaginionych, sprawuje nad nim pieczę. Najciekawszymi obiektami zabytkowymi miasta niewątpliwie są: Kościół farny pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, figura św. Jana Nepomucena, kirkut – cmentarz żydowski czy zespół pałacowy z Pałacem Sroczyńskich wraz z zabytkowym parkiem. Warte polecenia jest także Muzeum Regionalne w Jaśle, w którym można oglądać sztukę ludową, zbiory archeologiczne czy obrazy wielu malarzy.

Miasto pretenduje do miana stolicy polskiego winiarstwa, a to dzięki rozwijającej się tutaj enoturystyce, która sprawia, że do Jasła zjeżdżają amatorzy wina z Polski i świata. Pod koniec sierpnia co roku obchodzone są tutaj Międzynarodowe Dni Wina. W tym czasie kantory w Jaśle są oblegane od otwarcia do zamknięcia. Zagraniczni turyści chcą wymienić pieniądze i szukają dogodnego kursu. Można ominąć kolejki w kantorach Jasło i skontaktować się z punktem walutowym telefonicznie. W naszej bazie kantorów znajdziecie numer kontaktowy, adres oraz godziny, w których czynny jest konkretny kantor.

Kantor, ulica, miasto
Grodzicki Jan i Milczarek Jerzy. Kantor wymiany walut sp.j., Karmelicka 4, Jasło
Kantor, Rynek 22, Jasło
Kantor Polski S.A., Baczyńskiego 20, Jasło
Kantor Wymiany Walut Grażyna Kwilosz, Rafineryjna 4e, Jasło
Karolewscy M.Z. Kantor wymiany walut, Kościuszki 29, Jasło
Kiełb Mariusz, Igielna 15, Jasło

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podkarpackiego: Kantory Rzeszów, Kantory Przemyśl, Kantory Stalowa Wola, Kantory Mielec, Kantory Tarnobrzeg, Kantory Krosno, Kantory Dębica

 

Polecamy