Kantor, kantory wymiany walut Kolbuszowa

Nad rzeką Nil, ale nie w Egipcie, a na płaskowyżu Kolbuszowskim położone jest miasto Kolbuszowa. Atrakcją turystyczną tego terenu jest skansen Muzeum Kultury Ludowej. Istnieje on od 1978 r. Znajdziemy tutaj budownictwo etnicznych grup, takich jak Lasowiacy i Rzeszowiacy, zamieszkujących tutejsze tereny województwa podkarpackiego. W skansenie możemy zobaczyć młyn wodny, wiatraki, piec garncarski, remizę strażacką, karczmę oraz kościół. Do pozostałych zabytków Kolbuszowej należy zaliczyć odnowiony kilka lat temu rynek, Pałac Tyszkiewiczów, pozostałości Pałacu Lubomirskich, a także obiekty sakralne jak: Kolegiata Wszystkich Świętych, kaplica Książąt Tyszkiewiczów, synagogę oraz Kirkut.

W mieście przywitają nas liczne lokale gastronomiczne i hotele, w których każdy turysta znajdzie zasłużony odpoczynek. Jeżeli jednak z Kolbuszowej udajecie się w dalsze zagraniczne wojaże, koniecznie odwiedźcie kantory Kolbuszowa, w których, po bardziej atrakcyjnym kursie, wymienicie polskie złotówki na wybraną walutę. Odnalezienie kantorów w Kolbuszowej będzie znacznie łatwiejsze, jeżeli zapoznacie się z naszą bazą, w które nie tylko znajdziecie adresy punktów walutowych, ale również dokładną lokalizację na mapie.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Kantor wymiany walut pl. Wolności 7 Kolbuszowa
Kiwak Marian. Kantor wymiany walut pl. Wolności 14 Kolbuszowa
Michałek J. Kantor wymiany walut 11 Listopada 5 Kolbuszowa

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podkarpackiego: Kantory Rzeszów, Kantory Przemyśl, Kantory Stalowa Wola, Kantory Mielec, Kantory Tarnobrzeg, Kantory Krosno, Kantory Dębica

 

Polecamy