Kantor, kantory wymiany walut Kolbuszowa

Nad rzeką Nil, ale nie w Egipcie, a na płaskowyżu Kolbuszowskim położone jest miasto Kolbuszowa. Atrakcją turystyczną tego terenu jest skansen Muzeum Kultury Ludowej. Istnieje on od 1978 r. Znajdziemy tutaj budownictwo etnicznych grup, takich jak Lasowiacy i Rzeszowiacy, zamieszkujących tutejsze tereny województwa podkarpackiego. W skansenie możemy zobaczyć młyn wodny, wiatraki, piec garncarski, remizę strażacką, karczmę oraz kościół. Do pozostałych zabytków Kolbuszowej należy zaliczyć odnowiony kilka lat temu rynek, Pałac Tyszkiewiczów, pozostałości Pałacu Lubomirskich, a także obiekty sakralne jak: Kolegiata Wszystkich Świętych, kaplica Książąt Tyszkiewiczów, synagogę oraz Kirkut.

W mieście przywitają nas liczne lokale gastronomiczne i hotele, w których każdy turysta znajdzie zasłużony odpoczynek. Jeżeli jednak z Kolbuszowej udajecie się w dalsze zagraniczne wojaże, koniecznie odwiedźcie kantory Kolbuszowa, w których, po bardziej atrakcyjnym kursie, wymienicie polskie złotówki na wybraną walutę. Odnalezienie kantorów w Kolbuszowej będzie znacznie łatwiejsze, jeżeli zapoznacie się z naszą bazą, w które nie tylko znajdziecie adresy punktów walutowych, ale również dokładną lokalizację na mapie.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, pl. Wolności 7, Kolbuszowa
Kiwak Marian. Kantor wymiany walut, pl. Wolności 14, Kolbuszowa
Michałek J. Kantor wymiany walut, 11 Listopada 5, Kolbuszowa

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podkarpackiego: Kantory Rzeszów, Kantory Przemyśl, Kantory Stalowa Wola, Kantory Mielec, Kantory Tarnobrzeg, Kantory Krosno, Kantory Dębica

 

Polecamy