Kantor, kantory wymiany walut Krosno

Miasto Krosno ma wiele określeń. Przez jednych nazywane jest Miastem Szkła, inny kwalifikują je do regionu nafty, a jeszcze inni uważają za kolebkę skarbów karpackich. Wszystkie te określenia są jak najbardziej na miejscu, a w dodatku całość okraszona jest urokliwym krajobrazem dzikiej i tajemniczej przyrody.

Będąc w Krośnie, koniecznie należy wstąpić do Centrum Dziedzictwa Szkła – małej huty, gdzie samodzielnie mamy okazję poznać sztukę wytopu szkła. Dorobek krośnieńskiego rzemiosła takiego jak kowalstwo, rymarstwo, tkactwo, zegarmistrzostwo i wiele innych poznamy odwiedzając Muzeum Rzemiosła. Niezaprzeczalnie na uwagę zasługuje rynek miasta, który stanowi plac o kształcie prostokąta. Rynek okalają zabytkowe kamienice, dzięki którym miasto nazywane jest „małym Krakowem”.

Bogata oferta gastronomiczna Krosna zaskakuje nas różnorodnością. Z pewnością w wielu miejscach możliwe są płatności kartą, ale warto mieć również ze sobą gotówkę na nieoczekiwane wydatki. Pieniądze możemy wymienić w pobliskich kantorach Krosno usytuowanych w różnych miejscach na terenie miasta. Jeżeli jesteście zainteresowanie gdzie dokładnie znajdują się kantory w Krosie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej bazy.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Belczyk Maria. Kantor wymiany walut Rzeszowska 1 Krosno
Horodyski i Wspólnicy. Kantor wymiany walut sp.j. Piłsudskiego 1 Krosno
Jórasz Marcin. Kantor wymiany walut Sienkiewicza 4 Krosno
Kantor Polski S.A. Podkarpacka 3b Krosno
Kantor wymiany walut Słowackiego 8 Krosno
Kantor wymiany walut Sienkiewicza 8 Krosno

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podkarpackiego: Kantory Rzeszów, Kantory Przemyśl, Kantory Stalowa Wola, Kantory Mielec, Kantory Tarnobrzeg, Kantory Krosno, Kantory Dębica

 

Polecamy