Kantor, kantory wymiany walut Krosno

Miasto Krosno ma wiele określeń. Przez jednych nazywane jest Miastem Szkła, inny kwalifikują je do regionu nafty, a jeszcze inni uważają za kolebkę skarbów karpackich. Wszystkie te określenia są jak najbardziej na miejscu, a w dodatku całość okraszona jest urokliwym krajobrazem dzikiej i tajemniczej przyrody.

Będąc w Krośnie, koniecznie należy wstąpić do Centrum Dziedzictwa Szkła – małej huty, gdzie samodzielnie mamy okazję poznać sztukę wytopu szkła. Dorobek krośnieńskiego rzemiosła takiego jak kowalstwo, rymarstwo, tkactwo, zegarmistrzostwo i wiele innych poznamy odwiedzając Muzeum Rzemiosła. Niezaprzeczalnie na uwagę zasługuje rynek miasta, który stanowi plac o kształcie prostokąta. Rynek okalają zabytkowe kamienice, dzięki którym miasto nazywane jest „małym Krakowem”.

Bogata oferta gastronomiczna Krosna zaskakuje nas różnorodnością. Z pewnością w wielu miejscach możliwe są płatności kartą, ale warto mieć również ze sobą gotówkę na nieoczekiwane wydatki. Pieniądze możemy wymienić w pobliskich kantorach Krosno usytuowanych w różnych miejscach na terenie miasta. Jeżeli jesteście zainteresowanie gdzie dokładnie znajdują się kantory w Krosie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej bazy.

Kantor, ulica, miasto
Belczyk Maria. Kantor wymiany walut, Rzeszowska 1, Krosno
Horodyski i Wspólnicy. Kantor wymiany walut sp.j., Piłsudskiego 1, Krosno
Jórasz Marcin. Kantor wymiany walut, Sienkiewicza 4, Krosno
Kantor Polski S.A., Podkarpacka 3b, Krosno
Kantor wymiany walut, Słowackiego 8, Krosno
Kantor wymiany walut, Sienkiewicza 8, Krosno

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podkarpackiego: Kantory Rzeszów, Kantory Przemyśl, Kantory Stalowa Wola, Kantory Mielec, Kantory Tarnobrzeg, Kantory Krosno, Kantory Dębica

 

Polecamy