Kantor, kantory wymiany walut Łańcut

W województwie podkarpackim, na granicy Podgórza Rzeszowskiego i Pradoliny Podkarpackiej leży miasto Łańcut. Każdy pewnie kojarzy to miasto głównie ze względu na istniejący tam Zamek Lubomirskich i Potockich. Miasto leży tylko 16 km od Rzeszowa, stolicy województwa podkarpackiego, co powoduje, iż mieszkańcy miasta mają możliwość pracy w dużym mieście, przy niskich kosztach utrzymania.

Łańcut został założony przez króla Kazimierza Wielkiego. Oprócz zamku w mieście znajdziemy kilka ciekawych atrakcji turystycznych. Warto zobaczyć powozownię z kolekcją powozów z czasów XIX i XX wieku, Muzeum Ikon, Muzeum Gorzelnictwa zarządzane przez „Polmos Łańcut”, Storczykarnię czy Browar Łańcut. Odbywa się tutaj także Muzyczny Festiwal. Łańcut ma dobrze rozwinięty przemysł. Znajdują się tu takie fabryki jak Koelner, zakład produkujący śruby, Polmos Łańcut, fabryka wódki czy Techgraf zakład poligraficzny.

W Łańcucie znajdziemy także liczne kantory Łańcut. Miasto słynące z zamku przyciąga do siebie turystów zagranicznych. Bliskość granicy z Ukrainą również przyczyniło się do rozwinięcia tej gałęzi usług. W kantorach w Łańcucie wymienimy prawie każdą walutę.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, Rynek 22a, Łańcut
Tet. Kantor wymiany walut, Rynek 1, Łańcut

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podkarpackiego: Kantory Rzeszów, Kantory Przemyśl, Kantory Stalowa Wola, Kantory Mielec, Kantory Tarnobrzeg, Kantory Krosno, Kantory Dębica

 

Polecamy