Kantor, kantory wymiany walut Lubaczów

W południowo-wschodniej części kraju, w województwie podkarpackim położona jest miejscowość Lubaczów. Jest to miasto, które stanowi centrum życia kulturalnego, a także społecznego i gospodarczego w tej części Polski.

Wszystkich, którzy zawitają do Lubaczowa zachwyca tutejszy rynek, który niedawno został odrestaurowany, i każdy tutaj chętnie spędza czas. W Lubaczowie znajduje się również w dawnym spichlerzu Muzeum Kresów, gdzie znajdują się zbiory historyczne, etnograficzne ukazujące sztukę oraz kulturę tutejszej ludności na przestrzeni lat. Przy Muzeum Kresów znajduje się także Galeria Oficyna. Natomiast spośród tutejszych budynków warto zobaczyć cerkiew św. Mikołaja Cudotwórcy, która wyróżnia się na tle pozostałych obiektów architektury.

Położenie miasta zachęca naszych sąsiadów zza granicy do częstych wizyt w naszym kraju. Muszą oni jednak pamiętać, że posiadając wyłącznie polską gotówkę będą mogli dokonać jakichkolwiek transakcji. Jeżeli nie zdołali wymienić pieniędzy przed przyjazdem, to czekają na nich kantory w Lubaczowie, które chętnie dokonają wymiany walutowej.

Kantor, ulica, miasto
Broź Bogusław. Kantor wymiany walut, Kościuszki 1, Lubaczów
Pphu Kantor Wymiany Walut „BELINDA” Zdzisław Kosior, Rynek 2 lok. 3, Lubaczów
Wu-em Kantor Wymiany Walut Wiesław Czernysz, Targowa 1, Lubaczów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podkarpackiego: Kantory Rzeszów, Kantory Przemyśl, Kantory Stalowa Wola, Kantory Mielec, Kantory Tarnobrzeg, Kantory Krosno, Kantory Dębica

 

Polecamy