Kantor, kantory wymiany walut Nowa Dęba

Jak nie trudno zgadnąć herb miasta Nowa Dęba, może przedstawiać tylko jedno, a mianowicie dąb. Jest to dąb o brązowym pniu, trzech liściach i czterech żołędziach, które umieszczony jest na tarczy herbowej o żółtej barwie. Samo powstanie miasta związane jest z utworzeniem Centralnego Okręgu Przemysłowego. Gospodarka tutejszych terenów oscylowała wokół lasu. Karczowano lasy w celu utworzenia gruntów uprawnych oraz pastwisk dla trzody. Powstała tutaj również Wytwórnia Amunicji Nr 3, co wpłynęło na rozwój miasta. Po wojnie wytwórnia została przekształcona w Zakłady Metalowe Predom-Dezamet.

Miasto przez lata poszukiwało płaszczyzn do rozwoju. W latach 70. Rozpoczął się tutaj rozwój górnictwa, hutnictwa, przetwórstwa siarki, przemysłu metalowego, zbrojeniowe i maszynowego. Aktualnie idealne warunki do dalszego rozwoju miasta, takie jak nieskażona przyroda, walory inwestycyjne sprawiają, że w mieście rozwija się wiele firm. W tym również kantory Nowa Dęba, które zapewniają obrót walutowy. Każdy może dokonać tutaj wymiany waluty w dowolnym terminie. Spis kantorów Nowa Dęba umieściliśmy w swoim zestawieniu, aby każdy mógł znacznie szybciej odnaleźć je w gąszczu innych placówek usługowych.

Kantor, ulica, miasto
Kantor Walutowy Jadwiga Mączka, Krasickiego 8 lok. 50, Nowa Dęba
Mączka Jadwiga. Kantor wymiany walut, Żeromskiego 8, Nowa Dęba
Przedsiębiorstwo Handlowo -usługowe „DORONEK” Zielińska Dorota, al. Zwycięstwa 2, Nowa Dęba

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podkarpackiego: Kantory Rzeszów, Kantory Przemyśl, Kantory Stalowa Wola, Kantory Mielec, Kantory Tarnobrzeg, Kantory Krosno, Kantory Dębica

 

Polecamy