Kantor, kantory wymiany walut Przemyśl

Najbardziej charakterystycznym miejscem w Przemyślu jest Kopiec Tatarski, który w przeszłości był miejscem kultu bogów słowiańskich. Obecnie jest to  miejsce sprzyjające spacerom nie tylko turystów, ale i miejscowych.

Poza Kopcem tatarskim możemy znaleźć tutaj wiele zabytków takich jak zamki, dworki, pałace, klasztory, kościoły, cerkwie, synagogi, fragmenty murów obronnych czy cmentarze z zabytkowymi nagrobkami. Większość zabytków jest niemalże w nienagannym stanie, gdyż w Przemyślu ma swoją siedzibę Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków, co też ma swoje przełożenie na ilość obiektów zabytkowych w stosunku do pozostałych polskich miejscowości. Na uwagę turystów zasługują Pałac Lubomirskich, Zamek Kazimierzowski, Wieża cerkiewna zwana zegarową czy Kościół Reformatów. Rynek Przemyśla jest kameralny, ale przede wszystkim cieszy zielenią drzew i pobliskich klombów. Natomiast wszystkim tym, którzy lubią oglądać wszelkiego rodzaju panoramy z pewnością do gustu przypadnie widok jaki prezentuje się z mostu Orląt Przemyskich.

Bliskość Ukrainy, bo zaledwie 14 km od jej granicy, sprawia, że Przemyśl łączy w sobie zarówno kulturę polską jak i ukraińską. Kultury przenikają się tak samo jak obywatele obu krajów. Kantory w Przemyślu odgrywają zatem bardzo dużą rolę. Większość miejscowych wie, gdzie się znajdują, jednak dla osób przyjezdnych odnalezienie kantoru Przemyśl może być uciążliwe. Z myślą o takich osobach powstała nasza baza adresowa kantorów.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Anna Kuropatwa FHU „EGO” Sportowa 5 Przemyśl
Czwerenko Anna. Kantor wymiany walut gen. Sowińskiego 5 Przemyśl
Dega sp.j. Demski W. Galanty M. Czarnieckiego 11 Przemyśl
Kantor wymiany walut Czarnieckiego Przemyśl
Marbli s.c. Kantor wymiany walut Sportowa U5 Przemyśl
Markes. FH. Kantor wymiany walut Sportowa 5 Przemyśl
Omega. Fhu. J. Wywrot Sportowa Przemyśl
Sps Money Sp. z o.o. Rolnicza 4 Przemyśl
Zbimar. Kantor wymiany walut. Potoczniak M. Sportowa 62 lok. u13 Przemyśl

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podkarpackiego: Kantory Rzeszów, Kantory Przemyśl, Kantory Stalowa Wola, Kantory Mielec, Kantory Tarnobrzeg, Kantory Krosno, Kantory Dębica

 

Polecamy