Kantor, kantory wymiany walut Przemyśl

Najbardziej charakterystycznym miejscem w Przemyślu jest Kopiec Tatarski, który w przeszłości był miejscem kultu bogów słowiańskich. Obecnie jest to  miejsce sprzyjające spacerom nie tylko turystów, ale i miejscowych.

Poza Kopcem tatarskim możemy znaleźć tutaj wiele zabytków takich jak zamki, dworki, pałace, klasztory, kościoły, cerkwie, synagogi, fragmenty murów obronnych czy cmentarze z zabytkowymi nagrobkami. Większość zabytków jest niemalże w nienagannym stanie, gdyż w Przemyślu ma swoją siedzibę Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków, co też ma swoje przełożenie na ilość obiektów zabytkowych w stosunku do pozostałych polskich miejscowości. Na uwagę turystów zasługują Pałac Lubomirskich, Zamek Kazimierzowski, Wieża cerkiewna zwana zegarową czy Kościół Reformatów. Rynek Przemyśla jest kameralny, ale przede wszystkim cieszy zielenią drzew i pobliskich klombów. Natomiast wszystkim tym, którzy lubią oglądać wszelkiego rodzaju panoramy z pewnością do gustu przypadnie widok jaki prezentuje się z mostu Orląt Przemyskich.

Bliskość Ukrainy, bo zaledwie 14 km od jej granicy, sprawia, że Przemyśl łączy w sobie zarówno kulturę polską jak i ukraińską. Kultury przenikają się tak samo jak obywatele obu krajów. Kantory w Przemyślu odgrywają zatem bardzo dużą rolę. Większość miejscowych wie, gdzie się znajdują, jednak dla osób przyjezdnych odnalezienie kantoru Przemyśl może być uciążliwe. Z myślą o takich osobach powstała nasza baza adresowa kantorów.

Kantor, ulica, miasto
Anna Kuropatwa FHU „EGO”, Sportowa 5, Przemyśl
Czwerenko Anna. Kantor wymiany walut, gen. Sowińskiego 5, Przemyśl
Dega sp.j. Demski W. Galanty M., Czarnieckiego 11, Przemyśl
Kantor wymiany walut, Czarnieckiego , Przemyśl
Marbli s.c. Kantor wymiany walut, Sportowa U5, Przemyśl
Markes. FH. Kantor wymiany walut, Sportowa 5, Przemyśl
Omega. Fhu. J. Wywrot, Sportowa , Przemyśl
Sps Money Sp. z o.o., Rolnicza 4, Przemyśl
Zbimar. Kantor wymiany walut. Potoczniak M., Sportowa 62 lok. u13, Przemyśl

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podkarpackiego: Kantory Rzeszów, Kantory Przemyśl, Kantory Stalowa Wola, Kantory Mielec, Kantory Tarnobrzeg, Kantory Krosno, Kantory Dębica

 

Polecamy