Kantor, kantory wymiany walut Przeworsk

W województwie podkarpackim nad rzeką Mleczką położona jest miejscowość Przeworsk. Jest to jedna z miejscowości, która zasługuje na szczególną uwagę ze względu na liczne atrakcje turystyczne ukazujące walory historyczne tego regionu, pokazujące zwyczaje kulturowe, a także prezentuje informacje o tematyce krajoznawczej.

Miasto jest celem wielu pielgrzymek ze względu na znajdujące się tutaj sanktuarium Grobu Bożego. Przebiega tędy również Via Regia, która również jest trasą pielgrzymkową. Spośród historycznych szlaków, które przecinają Przeworsk należy wymienić: Turystyczny Szlak Gniazd Rodowych Lubomirskich, Szlak Architektury Drewnianej oraz Szlak Frontu Wschodniego I wojny światowej.

Dla tych, którzy nie lubią dalekich przechadzek, z pewnością atrakcyjna będzie wieża widokowa miejskiego ratusza, z której każdy może podziwiać panoramę miasta. Interesująca również może być przejażdżka kolejką wąskotorową, która biegnie przez tunel o długości 602 m.

Zagraniczni turyści, aby skorzystać z wszystkich okolicznych atrakcji powinni w pierwszej kolejności wymienić walutę w kantorach w Przeworsku, co znacznie ułatwi realizowanie wszelkich płatności. Zainteresowanym prezentujemy bazę kantorów Przeworsk, która gromadzi wszystkie placówki tego typu pod względem ich lokalizacji.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, Krasickiego 1 lok. 2, Przeworsk
Kantor wymiany walut, Rynek 8, Przeworsk

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podkarpackiego: Kantory Rzeszów, Kantory Przemyśl, Kantory Stalowa Wola, Kantory Mielec, Kantory Tarnobrzeg, Kantory Krosno, Kantory Dębica

 

Polecamy