Kantor, kantory wymiany walut Sanok

Wybierasz się do położonego w województwie podkarpackim Sanoka i nie wiesz, jakie atrakcje turystyczne umieścić na swojej liście miejsc wartych odwiedzenia? Z naszą pomocą dowiesz się, gdzie uda Ci się miło spędzić czas i choć na chwilę zapomnieć o troskach i problemach dnia codziennego.

Sanok to niezwykle piękne historyczne miasto, położone w malowniczej dolinie Sanu, niedaleko Leska i Rymanowa. Będąc w Sanoku nie sposób odmówić sobie wizyty w znajdującym się tam Skansenie. To właśnie w nim zobaczymy najcenniejsze obiekty drewnianej architektury pochodzącej z Sanoka i okolic.

Warto wygospodarować chwilę wolnego czasu na wizytę w barokowej świątyni Podwyższenia Krzyża Świętego – Kościele i klasztorze Franciszkanów w Sanoku. Równie często co liczne miejscowe atrakcje odwiedzane są także miejscowe kantory. Sanok to miasto obierane na cel wizyty przez turystów z kraju, ale także spoza jego granic.

Jak w szybki i łatwy sposób zlokalizować położony najbliżej miejsca naszego pobytu kantor w Sanoku? Sprawdź przygotowaną przez nas bazę kantorów, a poznasz pełny adres wybranego przez Ciebie punktu. Chcesz zapytać o aktualny kurs? Wybierz numer telefonu znajdujący się w bazie i zapytaj pracownika kantoru o wszystkie interesujące Cię informacje.

Kantor, ulica, miasto
Agnieszka Sarama A Priori, Szopena 10, Sanok
Andrzej Sucharzewski, Cegielniana 34 lok. 37, Sanok
Jaracz A.A. Kantory wymiany walut sp.j., Kościuszki 10, Sanok
Jedynka. Kantor, Grzegorza 2, Sanok
Kantor wymiany walut, Kościuszki 8, Sanok
Krynicki G., Ślązak U. Kantor wymiany walut s.c., Kościuszki 6, Sanok
Rafał Trebenda Kantor, Mateusza Beksińskiego 4, Sanok

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podkarpackiego: Kantory Rzeszów, Kantory Przemyśl, Kantory Stalowa Wola, Kantory Mielec, Kantory Tarnobrzeg, Kantory Krosno, Kantory Dębica

 

Polecamy