Kantor, kantory wymiany walut Sanok

Wybierasz się do położonego w województwie podkarpackim Sanoka i nie wiesz, jakie atrakcje turystyczne umieścić na swojej liście miejsc wartych odwiedzenia? Z naszą pomocą dowiesz się, gdzie uda Ci się miło spędzić czas i choć na chwilę zapomnieć o troskach i problemach dnia codziennego.

Sanok to niezwykle piękne historyczne miasto, położone w malowniczej dolinie Sanu, niedaleko Leska i Rymanowa. Będąc w Sanoku nie sposób odmówić sobie wizyty w znajdującym się tam Skansenie. To właśnie w nim zobaczymy najcenniejsze obiekty drewnianej architektury pochodzącej z Sanoka i okolic.

Warto wygospodarować chwilę wolnego czasu na wizytę w barokowej świątyni Podwyższenia Krzyża Świętego – Kościele i klasztorze Franciszkanów w Sanoku. Równie często co liczne miejscowe atrakcje odwiedzane są także miejscowe kantory. Sanok to miasto obierane na cel wizyty przez turystów z kraju, ale także spoza jego granic.

Jak w szybki i łatwy sposób zlokalizować położony najbliżej miejsca naszego pobytu kantor w Sanoku? Sprawdź przygotowaną przez nas bazę kantorów, a poznasz pełny adres wybranego przez Ciebie punktu. Chcesz zapytać o aktualny kurs? Wybierz numer telefonu znajdujący się w bazie i zapytaj pracownika kantoru o wszystkie interesujące Cię informacje.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Agnieszka Sarama A Priori Szopena 10 Sanok
Andrzej Sucharzewski Cegielniana 34 lok. 37 Sanok
Jaracz A.A. Kantory wymiany walut sp.j. Kościuszki 10 Sanok
Jedynka. Kantor Grzegorza 2 Sanok
Kantor wymiany walut Kościuszki 8 Sanok
Krynicki G., Ślązak U. Kantor wymiany walut s.c. Kościuszki 6 Sanok
Rafał Trebenda Kantor Mateusza Beksińskiego 4 Sanok

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podkarpackiego: Kantory Rzeszów, Kantory Przemyśl, Kantory Stalowa Wola, Kantory Mielec, Kantory Tarnobrzeg, Kantory Krosno, Kantory Dębica

 

Polecamy