Kantor, kantory wymiany walut Stalowa Wola

W województwie podkarpackim, w Kotlinie Sandomierskiej znajdziemy miasto Stalowa Wola. Przez miasto przepływa rzeka San, a okolice miasta okalają lasy, które stanowią świetne miejsca relaksu dla tutejszych mieszkańców. Miasto pod względem liczebności jest uplasowane na 3 miejscu w całym województwie.  Spacerując uliczkami miasta możemy natrafić na liczne atrakcje turystyczne, jak choćby drewniany kościół św. Floriana z początków XIX wieku, ze swą charakterystyczną drewnianą dzwonnicą, czy Zamek Lubomirskich. Warty zobaczenia jest także zespół klasztorny Ojców Kapucynów. Stalowa Wola słynie także z dwóch dużych zakładów w tym regionie. Huta Stalowa Wola oraz Elektrownia Stalowa Wola to dwa największe zakłady przemysłowe w Polsce. Ciekawostką są także okoliczne miasta do których można łatwo dotrzeć ze Stalowej Woli. Godnym polecenia jest z całą pewnością Sandomierz, odległy o ok. 25 km, czy Tarnobrzeg. Dla miłośników fauny i flory polecamy odwiedzenie jednego z dwóch rezerwatów przyrody – Rezerwat przyrody Pniów oraz Rezerwat Przyrody Jastkowice. Cechą tego pierwszego jest też fakt, że znajduje się w nim Jezioro Pniów, nad którym można wypocząć.

Niedaleka odległość do granicy z Ukrainą jest zachętą dla naszych zagranicznych sąsiadów do odwiedzania miasta. Stad też w mieście znajdziemy kilka kantorów Stalowa Wola, gdzie można bez problemu wymienić walutę. Dodatkowo nasi Rodacy jeżdżący na Ukrainę mogą dokonać tych samych transakcji w kantorach Stalowa Wola.

Kantor, ulica, miasto
Kwieciński Tadeusz. Kantor wymiany walut, gen. Okulickiego 1b, Stalowa Wola

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podkarpackiego: Kantory Rzeszów, Kantory Przemyśl, Kantory Stalowa Wola, Kantory Mielec, Kantory Tarnobrzeg, Kantory Krosno, Kantory Dębica

 

Polecamy