Kantor, kantory wymiany walut Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski leży na obszarze Zielonych Płuc Polski. Uznawane jest za najstarsze miasto Podlasia, a założycielami mieli być osadnicy z Rusi Kijowskiej.

Obecnie miasto jest ważnym węzłem drogowym. Przecinają się tutaj drogi krajowe i wojewódzkie, co sprawia, ze łatwo tutaj dojechać niemalże z każdego zakątka kraju. Turyści chętnie tutaj przyjeżdżają, aby na własne oczy zobaczyć „Łysą Górkę” – Górę Zamkową sztucznie usypaną, na której powstał średniowieczny gród. W centrum znajduje się późnobarokowy Ratusz Miejski, a na Hołowiesku, dzielnicy Bielska Podlaskiego, znajduje się Dworek Smulskich, które również warte są chwili uwagi. Ciekawostka głosi, że na dachu ratusza znajduje się wykuty wizerunek szarańczy wraz z datą na pamiątkę plagi, która nawiedziła region.

Ze względu na mieszanie się tutaj wielu mniejszości narodowych, przenikających się kultur i tradycji, w mieście pojawia się wielu gości spoza kraju. Zobowiązani są oni regulować wszelkie płatności w polskiej walucie, dlatego dla osób, które nie zakupiły złotówek przed wyjazdem proponujemy dokonanie wymiany w kantorach w Bielsku Podlaskim. Kantory Bielsk zlokalizowane są w różnych częściach miasta, głównie przy stacjach benzynowych, galeriach i bankach. Wszystkie punkty walutowe nanieśliśmy na mapę podając dokładny adres. Zapraszamy!

Kantor, ulica, miasto
Chatys S. Kantor wymiany walut, Mickiewicza 53, Bielsk Podlaski
Kaliszewicz W. Kantor wymiany walut, Mickiewicza 60, Bielsk Podlaski
Stankiewicz T. Kantor wymiany walut, Kryniczna 0, Bielsk Podlaski
Stankiewicz Tomasz. Kantor wymiany walut, Widowska 6 lok. 29, Bielsk Podlaski
Szumieluk Eugeniusz. Kantor wymiany walut, Mickiewicza 39, Bielsk Podlaski

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podlaskiego: Kantory Białystok, Kantory Suwałki, Kantory Łomża, Kantory Augustów, Kantory Bielsk Podlaski, Kantory Zambrów, Kantory Grajewo

 

Polecamy