Kantor, kantory wymiany walut Łapy

W odległości około 70 km od polskiej granicy z Białorusią leżą Łapy. To właśnie dogodna lokalizacja miasta, położenie na rozwidleniu dróg krajowych oraz bliskość rynków zza wschodniej granicy powoduje, że miasto prężnie rozwija się na wielu płaszczyznach. Co więcej, część tutejszych terenów przynależy do Podstrefy Łapy Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Atrakcyjność turystyczna Łap oscyluje wokół rozlewisk Narwi, która znajduje się w bliskim sąsiedztwie Łap. Nie bez powodu są one nazywane „Polską Amazonią”. Narwiański Park Narodowy otula miasto, a bliskość Puszczy Knyszyńskiej, Puszczy Białowieskiej oraz Biebrzańskiego Parku Narodowego sprawia, że tutejsze tereny stwarzają doskonałą sposobność do spędzania wolnego czasu w sposób aktywny.

W rynku miasta znajduje się wiele punktów gastronomicznych dających wytchnienie wszystkim przyjezdnym. Nie brakuje tu hoteli i pensjonatów, a wszelkie transakcje finansowe można realizować w tutejszych bankach i kantorach Łapy. Z myślą o osobach, które lubią posługiwać się różnorodną walutą w trakcie swoich podróży przygotowaliśmy bazę kantorów w Łapach wraz z telefonami kontaktowymi.

Kantor, ulica, miasto
Dworakowski Konrad. Kantor, pl. Niepodległości 5, Łapy
Łazowski Rajmund Jacek Kantor Wymiany Walut „FIFTY CENT”, pl. Niepodległości 3, Łapy

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podlaskiego: Kantory Białystok, Kantory Suwałki, Kantory Łomża, Kantory Augustów, Kantory Bielsk Podlaski, Kantory Zambrów, Kantory Grajewo

 

Polecamy