Kantor, kantory wymiany walut Łomża

Łomża to miasto w północno-wschodniej Polsce, leżące nad rzeką Narew. Miasto należy do przepięknego i malowniczego Mazowsza, stolicy Jezior Polskich. W okolicach miasta znajduje się Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi, Biebrzański Park Narodowy czy Puszcza Kurpiowska, jeden z piękniejszych parków krajobrazowych bogatych w różnorodność flory i fauny. Miasto Łomża ze względu na swój historyczny charakter obfituje w liczne zabytki, które warto zwiedzić zatrzymując się w mieście. Swoją historyczną wędrówkę należy rozpocząć od Starego Rynku ze swym klasycystycznym Ratuszem zbudowanym w połowie XIX wieku czy kamieniczki z arkadami. Spacerując dalej uliczkami Łomży warto odwiedzać tutejsze kościoły, a zwłaszcza Katedrę św. Michała, późnogotycką budowlę z przepięknym wnętrzem. W ramach przerwy między zwiedzaniem warto odwiedzić i zatrzymać się w jednym z trzech parków zlokalizowanych na terenie Łomży. Park Jakuba Wagi, Park Jana Pawła II i Park Ludowy obfitują w 12 pomników przyrody wpisanych do rejestru Wojewódzkiego Konserwatora Przyrody.

Miasto Łomża to także gospodarka. Z pewnością znane jest ono z browaru produkującego piwo, ale także z producenta szyb zespolonych UniGlass czy firmy Fargotex – importera tkanin meblowych.

Choć Łomża leży w zachodniej części województwa podlaskiego to chętnie jest odwiedzana przez naszych sąsiadów. Stąd też rozwój w mieście kantorów Łomża, w których każdy obcokrajowiec może wymienić walutę. Kantory Łomża można także wyśledzić w Internecie korzystając z naszego portalu. Znajdziemy tam wszystkie niezbędne informacje takie jak adres, numer telefonu oraz godziny otwarcia.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Bim. PW. Bieńczyk M. Małachowskiego 5 Łomża
Euro. PH. Dołęga W. Dworna 11 Łomża
Kantor wymiany walut Krótka 1 Łomża
Kantor wymiany walut Dmowskiego 1 Łomża
Kantor wymiany walut, lombard Polowa 16 lok. 1 Łomża
Kantor Wymiany Walut Małgorzata Chojnowska al. Legionów 45 Łomża
Profitcasch Sp. z o.o. Spokojna 210 Łomża
Ring Jeans Lee Cooper. Kantor. Dołęga H. Mazowiecka 1 lok. 10 Łomża
Sawicki Marek. Kantor, lombard gen. Bema 35 Łomża
Szklanko Piotr. Kantor Farna 11 Łomża
Szymański Adam. Kantor, lombard, złoto Dworna 1 Łomża
Szymański Krzysztof. Kantor wymiany i sprzedaży walut al. Legionów 6f Łomża
Żabiński Paweł. Kantor wymiany walut al. Legionów 6D Łomża

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podlaskiego: Kantory Białystok, Kantory Suwałki, Kantory Łomża, Kantory Augustów, Kantory Bielsk Podlaski, Kantory Zambrów, Kantory Grajewo

 

Polecamy