Kantor, kantory wymiany walut Łomża

Łomża to miasto w północno-wschodniej Polsce, leżące nad rzeką Narew. Miasto należy do przepięknego i malowniczego Mazowsza, stolicy Jezior Polskich. W okolicach miasta znajduje się Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi, Biebrzański Park Narodowy czy Puszcza Kurpiowska, jeden z piękniejszych parków krajobrazowych bogatych w różnorodność flory i fauny. Miasto Łomża ze względu na swój historyczny charakter obfituje w liczne zabytki, które warto zwiedzić zatrzymując się w mieście. Swoją historyczną wędrówkę należy rozpocząć od Starego Rynku ze swym klasycystycznym Ratuszem zbudowanym w połowie XIX wieku czy kamieniczki z arkadami. Spacerując dalej uliczkami Łomży warto odwiedzać tutejsze kościoły, a zwłaszcza Katedrę św. Michała, późnogotycką budowlę z przepięknym wnętrzem. W ramach przerwy między zwiedzaniem warto odwiedzić i zatrzymać się w jednym z trzech parków zlokalizowanych na terenie Łomży. Park Jakuba Wagi, Park Jana Pawła II i Park Ludowy obfitują w 12 pomników przyrody wpisanych do rejestru Wojewódzkiego Konserwatora Przyrody.

Miasto Łomża to także gospodarka. Z pewnością znane jest ono z browaru produkującego piwo, ale także z producenta szyb zespolonych UniGlass czy firmy Fargotex – importera tkanin meblowych.

Choć Łomża leży w zachodniej części województwa podlaskiego to chętnie jest odwiedzana przez naszych sąsiadów. Stąd też rozwój w mieście kantorów Łomża, w których każdy obcokrajowiec może wymienić walutę. Kantory Łomża można także wyśledzić w Internecie korzystając z naszego portalu. Znajdziemy tam wszystkie niezbędne informacje takie jak adres, numer telefonu oraz godziny otwarcia.

Kantor, ulica, miasto
Bim. PW. Bieńczyk M., Małachowskiego 5, Łomża
Euro. PH. Dołęga W., Dworna 11, Łomża
Kantor wymiany walut, Krótka 1, Łomża
Kantor wymiany walut, Dmowskiego 1, Łomża
Kantor wymiany walut, lombard, Polowa 16 lok. 1, Łomża
Kantor Wymiany Walut Małgorzata Chojnowska, al. Legionów 45, Łomża
Profitcasch Sp. z o.o., Spokojna 210, Łomża
Ring Jeans Lee Cooper. Kantor. Dołęga H., Mazowiecka 1 lok. 10, Łomża
Sawicki Marek. Kantor, lombard, gen. Bema 35, Łomża
Szklanko Piotr. Kantor, Farna 11, Łomża
Szymański Adam. Kantor, lombard, złoto, Dworna 1, Łomża
Szymański Krzysztof. Kantor wymiany i sprzedaży walut, al. Legionów 6f, Łomża
Żabiński Paweł. Kantor wymiany walut, al. Legionów 6D, Łomża

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podlaskiego: Kantory Białystok, Kantory Suwałki, Kantory Łomża, Kantory Augustów, Kantory Bielsk Podlaski, Kantory Zambrów, Kantory Grajewo

 

Polecamy