Kantor, kantory wymiany walut Siemiatycze

Miasto Siemiatycze położone jest nad rzeką Kamianką na Wysoczyźnie Drohiczyńskiej. Turyści znajdą tutaj wiele ciekawych obiektów, które warto zobaczyć i zwiedzić od środka. Swoją architekturą zachwyca Cerkiew Świętych Apostołów Piotra i Pawła, a także Klasztor Misjonarzy czy też Cerkiew Zmartwychwstania Chrystusa. Wśród niezachowanych zabytków miasta warto wspomnieć o pałacu księżnej Anny Jabłonowskiej z XVIII w., który został spalony podczas powstania styczniowego. Obecnie przy dawnej bramie wjazdowej spogląda na przechodniów posąg mitycznego sfinksa.

Siemiatycze kładą spory nacisk na sport i rekreacją. Na początku lat 90. XX w. powstało tutaj Towarzystwo Sportowe na wniosek nauczycieli wychowania fizycznego, które skupia się na organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez rekreacyjno-sportowych. Przyniosło ono wiele zmian na terenie miasta. Powstały siłownie, sekcje piłki ręcznej, triathlon, Bieg Niepodległości czy zajęcia z kick-boxingu i aerobiku.

W mieście kwitnie handel i przemysł spożywczy, meblowy i materiałów budowlanych. Usługi również nie pozostają w tyle. Znajdziemy tutaj kantory Siemiatycze, w których bez problemu wymienimy walutę oraz wiele firm finansowych i ubezpieczeniowych. Osoby, które chcą dokładnie wiedzieć, gdzie znajdują się kantory w Siemiatyczach zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą danych.

Kantor, ulica, miasto
Lesner Mirosław. Kantor wymiany walut, Pałacowa 19, Siemiatycze

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podlaskiego: Kantory Białystok, Kantory Suwałki, Kantory Łomża, Kantory Augustów, Kantory Bielsk Podlaski, Kantory Zambrów, Kantory Grajewo

 

Polecamy